1958 Model Station Vagon Defenderımızı Satıyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 06tahsin06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,162

06tahsin06

Yeni Üye
Çok uzun süredir üyeyim fakat eğitim sebepleriyle sayfaya çok geri kaldım eğer ki bir yanlışım olursa uyarılarınızı dikkate almaktan onur duyarım . Araç için ne kadar ücret isteyeceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim .araç 5 kapıdır .

F9E54B3A 2651 4E75 AC66 B5E0D4E41313

Etiketler

Çok uzun süredir üyeyim fakat eğitim sebepleriyle sayfaya çok geri kaldım eğer ki bir yanlışım olursa uyarılarınızı dikkate almaktan onur duyarım . Araç için ne kadar ücret isteyeceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim .araç 5 kapıdır .

Ekli dosyayı görüntüle 510312
2018 muayenesi bitti tüm bakımları yapıldı kapalı garajda istirahatte 71bin km de safkan bir İngiliz fren merkezleri balataları ön takımı fren hortumları benzin hortumu dahil ithal ürünlerle sıfırlanmış tüm fonksiyonları çalışır durumda

1958 safkan gibi degil de 1978 safkan gibi duruyor bir yanlişlik olmasin.
1958 ler yanlis bilmiyorsam series 2 oluyor ve ön farlar radyator panelinde, sinyal ve parklar ise camurluk kisminda oluyor.

Çamurluk’ları değişmiş durumda yanılmıyorsunuz eski Çamurluk’larında sadece sinyal parklar ve aynaları vardı farlar ise radyatör önü panjurunda idi.

Çamurluk’ları değişmiş durumda yanılmıyorsunuz eski Çamurluk’larında sadece sinyal parklar ve aynaları vardı farlar ise radyatör önü panjurunda idi.
Bende 63 series 2a var 5 kapi sw model. Toplamak icin aldim yalniz uzerinde panjur,farlar ve krom olan far cerceveleri yok.
Bunlari bulmak da cok zor. Hal boyle olunca acaba direk sizinki gibi series3e mi cevirsem diye cok dusundum en azindan parca bulabilirdim ( panjur farlar vs.) hem bu araclara series 2 nin şirin bakişlı gorüntusunden ziyade series 3 ün sert bakişlı goruntusu daha cok yakisiyor.
Gel görki orjinal halini bozmayi da hic istemiyorum.
Karar vermek icin zamanim cok bakalim hep birlikte gorecegiz.
Eski parcalariniz farlar vs. Duruyorsa satin alabilirim.

Bende 63 series 2a var 5 kapi sw model. Toplamak icin aldim yalniz uzerinde panjur,farlar ve krom olan far cerceveleri yok.
Bunlari bulmak da cok zor. Hal boyle olunca acaba direk sizinki gibi series3e mi cevirsem diye cok dusundum en azindan parca bulabilirdim ( panjur farlar vs.) hem bu araclara series 2 nin şirin bakişlı gorüntusunden ziyade series 3 ün sert bakişlı goruntusu daha cok yakisiyor.
Gel görki orjinal halini bozmayi da hic istemiyorum.
Karar vermek icin zamanim cok bakalim hep birlikte gorecegiz.
Eski parcalariniz farlar vs. Duruyorsa satin alabilirim.

Yurtdışından getirtebilirsiniz. Çok büyük bir masraf tutacağını sanmıyorum. Orjinal kalırsa çok güzel olur :smiley:

Yurtdışından getirtebilirsiniz. Çok büyük bir masraf tutacağını sanmıyorum. Orjinal kalırsa çok güzel olur :smiley:
panjur 60 lira
Farlar cifti 400 lira
Far krom cerceve cifti 250 lira
Camurluk ustu dikizler cifti 150 lira
iki adet gosterge 1500 lira
Kontak 800 lira
Ebay fiyatlari boyle kargo ve gumruk vergisi haric.
Bunlar tr de bulamayacagimi dusundugum parcalar oldugu icin ebaydan alicam.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.