1966 model Gaz69, K.Maraş'tan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan osman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 270
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 216,119
Ynt: 1966 model Gaz69, K.Maraş'tan

ayazağa' Alıntı:
Buda nurullah abinin gaz yardımcı olur belki
resim trail yarışlarından oda yeni topladı kolay gelsin ;)

bu aracı nurullah abi yeni aldı.fakat alt komple toyota dır.dediğiniz gibi kızıl renkliydi.eski gazrover a benzesin diye yeşile boyattırdı.pazar günüde isoff trail yarışlarında ilk iki kapıda en hızlı süreyi yaptı ama diğer takım arkadaşı mustafa abinin yarış aracı conta yaktığı için kurallar gereği 2 kapıdan sonra parkur dışına çıktı.

Etiketler

kayışdağında buggy ile yaptıkları aracın kahkahalar dışında takılmadığı testi izledim netten.bu yarışı ıskaladım.ama ikincisine mutlaka gitmeye çalışacağım.görsel olarak çok şey kaçırmışım

tyt.fan' Alıntı:
kayışdağında buggy ile yaptıkları aracın kahkahalar dışında takılmadığı testi izledim netten.bu yarışı ıskaladım.ama ikincisine mutlaka gitmeye çalışacağım.görsel olarak çok şey kaçırmışım

:D :D :D evet bencede kaçırmayın derim beyoff da mutlaka izleyin nurullah abiyi.isoff da pek bişey kaçırmış sayılmazsınız organizasyon berbattı zaten.beyoof daha iyi olucakdır.nurullah abide araçlarda sıkıntı olmazsa dereceye girer ama önemli olan kimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği şeyleri yapması sırf bunun için bile izlenir. :D

gazyota güzel bi çalışma.yapanların ellerine sağlık.bence nurullah bey bu çalışmayı facebook veya bu forumda paylaşmalı.insanların ufkunu açacak çalışmalar.başkalarınada olumlu fikirler verir.belki biriside nurullah beyin gaz yürüyenine duster kabuğu giydirip marifetli bir duster yapar :smiley:

tyt.fan' Alıntı:
gazyota güzel bi çalışma.yapanların ellerine sağlık.bence nurullah bey bu çalışmayı facebook veya bu forumda paylaşmalı.insanların ufkunu açacak çalışmalar.başkalarınada olumlu fikirler verir.belki biriside nurullah beyin gaz yürüyenine duster kabuğu giydirip marifetli bir duster yapar :smiley:

evet dediklerinize katılıyorum kendisinede bunları söyleyeceğim.birkaç forumda zaten paylaşılıyor aşama aşama hepsi var.valla gazıın alt takım willys ama ne yaptı bilmiyorum.pek birşey olacağını sanmıyorum ;) bu arada sizin araçda toyota galiba?

benim aracım yok.1998 de kenan çarpışantürkün fj 70 ini gördükten 2000 de arkadaşım alıp arazide birkaç yüz km dolaştıktan sonra toytaperest oldum.toyota ölümsüz bir araç.insanlar topgear da yapılan eziyetten sonra ayakta kalınca daha fazla farketti.

tyt.fan' Alıntı:
benim aracım yok.1998 de kenan çarpışantürkün fj 70 ini gördükten 2000 de arkadaşım alıp arazide birkaç yüz km dolaştıktan sonra toytaperest oldum.toyota ölümsüz bir araç.insanlar topgear da yapılan eziyetten sonra ayakta kalınca daha fazla farketti.

anladım bende nurullah abi ve ohhroad ekibinin sayesinde toyotacı oldum :D aracımı yeni aldım ufak ufak topluyorum.daha önce frontera 2.0 kullanıyordum ama nurullah abinin gezilerinde aracın çok sağlam olması gerekiyormuş bunu farkettim ve hemen bi tedaş çıkması hilux aldım şu anda çok memnunum ;)

çok heybetli aracınız.pancar motorcu hasan beyin aracıda çok yakışıklıydı.satmış.sizin kullandığınız kasa hilux ın herhalde en şık olanı.her tür modifikasyonu kaldırıyor.tek kabininden o süper örümceği yapmış ahmet çepni.ama çok büyük para harcamış.
güle güle kullanın güzel araç.gaz sahibi arkadaş topic imde toyota propagandası yapıyosunuz diye azarlayacak :smiley:

tyt.fan' Alıntı:
çok heybetli aracınız.pancar motorcu hasan beyin aracıda çok yakışıklıydı.satmış.sizin kullandığınız kasa hilux ın herhalde en şık olanı.her tür modifikasyonu kaldırıyor.tek kabininden o süper örümceği yapmış ahmet çepni.ama çok büyük para harcamış.
güle güle kullanın güzel araç.gaz sahibi arkadaş topic imde toyota propagandası yapıyosunuz diye azarlayacak :smiley:

teşekkürederim sağolun.aslında pancarmotorcu arkadaşımızın sattığı aracı ben alıcaktım ama ona kısmet oldu zaten hemen ertesi sattı.evet ahmet çepninin aracını maslak sanayide çıplak gözle gördüm çok başarılı bir çalışma olmuş.neyse dediğiniz gibi topic sahibi arkadaş bize kızıcak.görüşmek üzere iyi geceler. :smiley:

Merhaba Maraşlı arkadaşım... gaz aracının resimlerini daha önce paylaşmıştın bahsettiğin gibi....resmi görünce hatırladım....aracın kasası düzgün....tavan orjinal değilsede ...orjinale yakın bir tente ile şık olur bence...tabiki ön cam çerçevesinide orjinal hale dönüştürmek gerek ..cam direğiyle filan...geriye bir rus kalpağı... kaleşnikof... rasputin dansı ve votka kalır....şaka bir yana her ne olursa olsun ülkemizde çok az olan vede dünyadada artık koleksiyoncularda korumaya alınan bir araç gaz...onun için mümkün mertebe orjinalin dışına çıkmama düşünceniz çok doğru.......Gelelim toyota muhabbetine..arkadaşlarımızında bahsettiği gibi Boludaki roll cage kasalı fj nin üstüne gaz kupası kondu ve dehşet bir araç oldu bencede...hep derlerdi isoff yarışlarında pek toyota olmuyor diye.. ..heleki....Çepni üstadımız 1.5 kabin bir hılux hazırladıki parkurlara.....videoları ilk görenler yabancı ülkedeki bir yarıştan sandılar...heralde böyle muazzam modifiye edilmiş bir araç ilk kez iniyor parkurlara.........tüm 4x4 ler bir kenara...ama birde toyota 4x4 varki ...şapka çıkarmamak elde değil..dünyanın tüm coğrafyalarında bir numara....hoşçakalın kolay gelsin....

hakkı57' Alıntı:
teşekkürederim sağolun.aslında pancarmotorcu arkadaşımızın sattığı aracı ben alıcaktım ama ona kısmet oldu zaten hemen ertesi sattı.evet ahmet çepninin aracını maslak sanayide çıplak gözle gördüm çok başarılı bir çalışma olmuş.neyse dediğiniz gibi topic sahibi arkadaş bize kızıcak.görüşmek üzere iyi geceler. :smiley:

Estağfurullah arkadaşlar,kızacak bir şey yok, kapımız herkese açık. Ayrıca her ne kadar Gaz sahibi olsam da bir FJ40 - FJ 45 hayranı olduğumu da belirtmeden geçemeyeceğim.

Aracımızın operasyon başlamadan önceki son halleri.

HPIM2958

HPIM2959

HPIM2960

HPIM2961

HPIM2963

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri