1972 İnternational Travelall

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merkezci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,672

merkezci

ya denizdeyim yada dağda
Yer
antalya
Çok sevdiğim ve kullanmaktan büyük zevk aldığım aracımı satıyorum.
Arac 1972 travelall uzerinde 2.9 tabir edilen ford transit diesel motor var aractaki motor yurtdisi menseli cunku motorun uzerinde EGR mevcu ve EURO II motor ben uzerinden sokmedim ama vakum borusunu cikardim su an calismiyor istenirse faaliyete gecirilir.
Arac arazi tasiti otomobildir ve otomobil olarak hiz limitlerine tabidir , kopru gecis sorunu yoktur . vergi pulu 185 tl dir.motor hacmi 2500 cc olarak ruhsata islidir.
Motor blogunun uzerinde turbo cikisi mevcut bu motora hic bir degisiklik yapilmadan turbo takilabiliyor , ford transit ustalari bunu yapabilir.
Aracin uzerinde su anda 33x12,5x15 lastik var lastiklerin iki tanesi sifir gibi iki tanesi iyi durumda ayrica asfalt icin ortalama durumda bir takim 255x70x15 lastikte var.
Arabanın yurur aksami sorunsuz arkada dana 60 onde ise heavy duty kalin aksli dana 44 var ve az bulunan bir diff.aracin arka diff te eatoon % 100 kilit var
Aracin aksesuar kisimlari cok iyi degil ama ufak tefek bakimla hepsi tam olarak calisir.
arka koltuk tam olarak yatiyor ve yaklasik 2.75 metre uzunlugunda bir bagaj olusuyor .
Arka saft uzerindeki haric tum saft mafsallari agir hizmet tipi buyuk mafsallar.
Sadece on cam cercevesi kisminda kaporta isi var cunku on cam sokulurken kirilirsa bulamam diye söktürmemiştim daha sonra camın olimpya camda var olduğunu öğrendim. diger yerlerinde curuk yok hepsi yapildi.
Aracin muhayenesi mevcut ve tek seferde gecti.butun balatalari yeni hatta km yapmadigim icin on frenlerin ayarini dahi yapmadim. depo gostergesi calismiyor , hararet .sarz ,km gostergesi faal tum lambalari faal , on koltuklar tek ve yeni taktim.taban dosemesini yaptirdim.baska soracaklariniz olursa cevaplarım.

© 2013 MicrosoftKoşullarGizlilikGeliştiricilerTürkçe
© 2013 MicrosoftKoşullarGizlilikGeliştiricilerTürkçe

IMG 20131026 163406

IMG 20131026 163624

IMG 20131026 163645

IMG 20131026 162947

IMG 20131026 163520

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Geri