1982 Land Rover Series Iıı Swb Reloaded

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 109
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 64,625
Ynt: 1982 Land Rover Series Iıı Swb Reloaded

10yıldız 5 numara :smiley: iki asfalt arası offroad olmuş .Benim jel aküm gelmedi henüz fitiller tamam benimde haa burası yanlış yermiş:smiley:)

Etiketler

Umut abi imrenerek ciğerci kedisi gibi takip ediyorum.

http://www.sahibinden.com/listing/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kopek-satilik-sivas-mangal-kopegi-41689040/detail

Konuya görsel destek çıkayım dedim... :D

Satılıkken satılmayan aracım satılık değilken Adanadan "foremost" arkadaşıma satılmıştır ;D ;D ;D Bugün alışverişimizi hallettik, kendisi Adana'ya doğru yola çıktı. Umarım kazasız belasız evine ulaşır düldül de bizi utandırmamış olur.

Kendisinin bu araçla çok mutlu olacağına eminim; şöyle ki:

-Kızı kırmızı araba gelsin yılbaşı süsleriyle süsleyelim diyormuş.
-Araç gürültülü dedim diye kendisi sanayi tipi kulaklıkla gelmiş yolda takmak için.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D Bu iki maddeyi duyduktan sonra gözüm arkada kalmadı...

Haberim olaydı gelirdim, beraber bir yemek yerdik hep beraber Foremost'la.

Alana satana hayırlı olsun. O araç utandırmaz rahat ol.

YavuzÇ.' Alıntı:
Haberim olaydı gelirdim, beraber bir yemek yerdik hep beraber Foremost'la.

Alana satana hayırlı olsun. O araç utandırmaz rahat ol.
Yazık yol uzun diye acele çıktı yola... Aksarayı geçmiş 240 kmsi varmış Adanaya:smiley:))) Aşırı rüzgar harici problem yok dedi.

Hayırlı olsun,
Rüzgar içerde miymiş, dışarda mı? :smiley:

umut401' Alıntı:
Yazık yol uzun diye acele çıktı yola... Aksarayı geçmiş 240 kmsi varmış Adanaya:smiley:))) Aşırı rüzgar harici problem yok dedi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.