...1984 Nissan Patrol Turbo Dizel Motor Önerileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Parlıament Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,262

Parlıament

NİSSAN PATROL
S.A ARKADAŞLAR 1984 MODEL NİSSAN PATROL ARACIMA KOMPLE MOTOR ATMAK İSTİYORUM PUMA MOTOR ÖNERİYOR HERKEZ BUNUN HARİCİNDE DAHA YÜKSEK HP(beygir) NE MOTORU ATABİLİRİM ARACIMIN ÜSTÜNDE DÜZ DİZEL MOTOR VAR ÜSTÜNDEKİDE ORJİNAL MOTORU DEĞİL

Etiketler
Ynt: ...1984 Nissan Patrol Turbo Dizel Motor Önerileri

bd30

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bd30 ne motoru oluyor acaba bilgim yokda kaç hp ? patrolle uyumu nasıl olur

genelde defenderlara takiyorlar.bd30 nissan motorudur.sanzuman degistiricekmisin mevcut sanzumanin ne durumda oranlari ne aracin otomatik mi duz mu ?.genelde defender duz dizel yerine bu motoru koyuyolar performansi gayet iyi kac hp tam bilmiyorum 90-110 arasi diye tahmin ediyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

oranları hakkında bilgim yok malesef sanzuman aynı kalcak düz vites aracım üstündede eski düz dizellerden var

Bende de 84 patrol vardı ,sattım,ford transit 2.5 turbo motor vardı,performans iyiydi,ama çok gürültülüydü

omnitemporal' Alıntı:
Bende de 84 patrol vardı ,sattım,ford transit 2.5 turbo motor vardı,performans iyiydi,ama çok gürültülüydü

PUMA MOTOR DİYE GEÇEN MOTORDANMIYDI FİYAT OLARAK NE ARALIKTALAR BİLGİNİZ VARMI ACABA

Fiyatı bilmiyorum,benden önceki sahibi atmış,aracım buydu

Image

SANIRIM ANTALYADA ARACINIZ SUANDA :smiley: BİLİYORUM BU ARACI

Son durum nedir ne yaptınız acaba ...? Aradan uzun zaman geçti ama en azından bilgi için iyi olacaktır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR