1986 Bj60 Arac Oneri Yardim Tecrube Paylasimi Lutfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hanrytr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,607

hanrytr

Ana Kamp
Merhabalar Çok uzun zaman sonra yeniden aranızda olmak mutluluk verici Öncelikle bunu söylemek isterim. Bir süre ara verdiğim Offroad aşkıma geri dönüyorum. Ve bu sefer tamamen farklı bir araçta geri dönüyorum. O sebeple tecrübeli abilerimin kardeşlerimin Tavsiyelerine ihtiyacım var. Yeni aracım 1986 model 1 bj60 Aracımı Kastamonu'dan aldım. Orman Bölge Müdürlüğü'nden çıkma. Şimdi bu araca yabancı olduğum için tecrübeli Arkadaşların kardeşlerin abilerin tavsiyelerini rica ediyorum İstanbul'da bu araç için motor mekanik için hangi servise gitmeliyim? Ve iç döşemeleri baştan yapacağım için bu konuda da önerisi olan arkadaşlar olursa sevinirim. Tüm önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden Hepinize çok teşekkür ediyorum İnşallah kısa zamanda aracı istediğim şekle getirip tüm fotoğrafları da buradan paylaşacağım Sağ olun var olun.

Etiketler
Aracim bu

20200215 085102

Sayın HANRY BJ60'ı keyifle kullanmanızı diliyorum. Bu araçlar Toyota L.C., BJ60, Daihatsu ROCKY ve Nissan PATROL P40 olarak Japonya'dan HİBE olarak gönderilen arazi araçlarıdır. En kötü şartlarda kullanılmasına rağmen günümüze kadar gelebilmişlerdir. Servis olarak İstanbul Anadolu Yakası mı yoksa Avrupa yakası mı size daha yakın? Selamlar, Ömer.

Sayın HANRY BJ60'ı keyifle kullanmanızı diliyorum. Bu araçlar Toyota L.C., BJ60, Daihatsu ROCKY ve Nissan PATROL P40 olarak Japonya'dan HİBE olarak gönderilen arazi araçlarıdır. En kötü şartlarda kullanılmasına rağmen günümüze kadar gelebilmişlerdir. Servis olarak İstanbul Anadolu Yakası mı yoksa Avrupa yakası mı size daha yakın? Selamlar, Ömer.
Oncelikle yanitiniz icin cok cok tesekkur eder8m..her iki yakada ur hic sorun yok ben anadolu yakasinda ikamet ediyorum. Yardim ve ilginize sonsuz tesekkurler

Benim icin onemli olan hem motor mekanik hemde diger yapilqcak islemlerde anlayan ve acikcasi kazik yemeyecegim bir usta ve servis ile calismak. Cok tesekkurler

Sayın HANRY Merhaba;
4X4 GARAJ, ÜMRANİYE İSTANBUL
Yetkili; Cemafer Bulut
Firma Adresi:
Esenşehir Mh. Kuru Sk. NO:9 ÜMRANİYE İSTANBUL
Telefon: 0216 573 50 88
Telefon :0216 573 41 00
GSM: 0532 320 85 35
Matsan Dış Ticaret, ÖMER'den aldım bilgilerinizi derseniz gereken önemi gösterecektir. Bu araçlarla ilgili bütün MOTOR parçalarını 90'lı yıllarda Ankarada, Orman Genel Müdürlüğünden emekli bir arkadaş için ben ithal etmiştim. Bulamadığınız parçalar olursa haberleşelim. Selamlar, Ömer.

Sayın HANRY Merhaba;
Yetkili; Cemafer Bulut
Firma Adresi:
Matsan Dış Ticaret, ÖMER'den aldım bilgilerinizi derseniz gereken önemi gösterecektir. Bu araçlarla ilgili bütün MOTOR parçalarını 90'lı yıllarda Ankarada, Orman Genel Müdürlüğünden emekli bir arkadaş için ben ithal etmiştim. Bulamadığınız parçalar olursa haberleşelim. Selamlar, Ömer.
Sayın HANRY Merhaba;
Yetkili; Cemafer Bulut
Firma Adresi:
Ömer bey cok cok tesekkur ederim, sayenizde buyuk bir korku ve karamsarliktan kurtuldum.. gercekten sagolun.

merhaba adım Alper,
öncelikle aracınız hayırlı olsun, bende BJ60 arefesindeyim araştırıyorum.
Aracınızı malum siteden mi aldınız? kndüsyonu ve donanımı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler
Hoş geldiniz

merhaba adım Alper,
öncelikle aracınız hayırlı olsun, bende BJ60 arefesindeyim araştırıyorum.
Aracınızı malum siteden mi aldınız? kndüsyonu ve donanımı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler
Hoş geldiniz
Merhabalar ben bir tanidik vasitasi ile aldim yaein detayli bilgiyi yazacagim maljm aitedeki tum araclari bende uzaktanda olsa inceledim yarin detayli yazarim size

Merhabalar Çok uzun zaman sonra yeniden aranızda olmak mutluluk verici Öncelikle bunu söylemek isterim. Bir süre ara verdiğim Offroad aşkıma geri dönüyorum. Ve bu sefer tamamen farklı bir araçta geri dönüyorum. O sebeple tecrübeli abilerimin kardeşlerimin Tavsiyelerine ihtiyacım var. Yeni aracım 1986 model 1 bj60 Aracımı Kastamonu'dan aldım. Orman Bölge Müdürlüğü'nden çıkma. Şimdi bu araca yabancı olduğum için tecrübeli Arkadaşların kardeşlerin abilerin tavsiyelerini rica ediyorum İstanbul'da bu araç için motor mekanik için hangi servise gitmeliyim? Ve iç döşemeleri baştan yapacağım için bu konuda da önerisi olan arkadaşlar olursa sevinirim. Tüm önerilerinizi tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden Hepinize çok teşekkür ediyorum İnşallah kısa zamanda aracı istediğim şekle getirip tüm fotoğrafları da buradan paylaşacağım Sağ olun var olun.

Araciniz hayirli ugurlu olsun. Bende yaklasik 3 ay once bj 60 imi aldim. 1987 model dizel bir araç.

Daha oncesinde lada niva, LR defender kullanicisiydim.

Allah saglik sihhat verirse bir muddet te bj60 a binmek istiyorum.

Bu arabalarin duydugum.kadariyla en korkulacak yerleri kaporta. Onun disinda zaten her turlu mekanik sorun giderilebilir diye dusunuyorun.

Benim aracimda da lokal boya atmasi var. İnsallah basima daha fazla iş açmaz. Ama genel anlamda 8 sene defender kullanmis biri olarak cok daha rahat oldugunu soyleyebilirim.

Haberlesiyor olalim.
Cunku araci bende yavas yavas taniyorum. Ve malum eski araclari kullandikca bozulan yerlerini yaptirarak gidiyoruz. Yani bozulmadan yaptirmiyoruz.
Bende kullandikca acilan arizalar ve giderilme asamalarinda tecrubeli arkadaşlardan bilgi almak isterim

Saygilar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri