1986 Model Gd300 Tadilatı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gelandewagen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,906

gelandewagen

Ana Kamp
İyi günler arkadaşlar. Resimlerini eklediğim 1986 Model Gd300 aracı yüzde 90 alıcam. Araç Botaş'dan ihaleyle alınma. Arkasını kapattırmak ve orjinal Amg görünümüne getirmek için tavsiyeleriniz nelerdir? Adana-Hatay bölgesinde tavsiye edeceğiniz usta var mı? Teşekkür ederim.
iJesPw
iAWdxG

mDHtxG

Aracı aldıktan sonra bu görünüme getirmek istiyorum;

gxm8Wb

Son düzenleme:

Etiketler

Tadilata girmektense orjinal 5 kapılı almam daha mı mantıklı olur sizce? Aracın resimlerini bilgisayara geçtiğimde yükleme yapıcam.
123
1234

IMG 4489

IMG 4494

Son düzenleme:

Tadilata girmektense orjinal 5 kapılı almam daha mı mantıklı olur sizce? Aracın resimlerini bilgisayara geçtiğimde yükleme yapıcam.Ekli dosyayı görüntüle 497730 Ekli dosyayı görüntüle 497731

Ekli dosyayı görüntüle 497732

Ekli dosyayı görüntüle 497733

Tadilat isi epey zor olur ugrassanizda 5 kapi yapmaniz baya zaman alicak. Kapilari bulacaksiniz tavan vs baya is. Hazir 5 kapili modellerine bakin bence.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tadilat isi epey zor olur ugrassanizda 5 kapi yapmaniz baya zaman alicak. Kapilari bulacaksiniz tavan vs baya is. Hazir 5 kapili modellerine bakin bence.

evet dediğiniz gibi bir ustayla görüştüm 4 kapılı yapıp üstüne amg haline haline getirmek yaklaşık 50 binliralık maliyet çıkıyor. dediğiniz gibi 4 kapılı modellere bakıcam. maliyetinden dolayı şimdilik bu aracı askıya aldım.

bu arada sizin aracınız duruyor mu? eğer duruyorsa bilgilerini alabilir miyim?

evet dediğiniz gibi bir ustayla görüştüm 4 kapılı yapıp üstüne amg haline haline getirmek yaklaşık 50 binliralık maliyet çıkıyor. dediğiniz gibi 4 kapılı modellere bakıcam. maliyetinden dolayı şimdilik bu aracı askıya aldım.

bu arada sizin aracınız duruyor mu? eğer duruyorsa bilgilerini alabilir miyim?

Aracim 83 model 230 g benzinli
8e4323da1bbc11cade50673e7e45809c 57c36ce1343e27bb5b1cd2d0f4291849 A9cb0cbb1678ae49850f2e1eda00bef3 Edac6e6ca57cb68c915bdab06c8422c5 45ee6ddb2417290a87e71d7909c404b5

Çok güzel maşallah Allah kaza bela vermesin. Satmayı düşünüyor musunuz aracınızı yoksa vazgeçtiniz mi? Bide eski model G serilerinde en çok tercih edilen motor tipi hangisi?

85 civari satmayi düşünüyorum.

Sizce benim gönderdiğim aracın değeri nedir? Araç sahibi 50 bin tl istiyor. Bende 2000 model honda hrv yle birebir takas yaparım dedim (30-35 bin tl arası :smiley:

Bide 4 kapılı hale getirmek yerine arkaya koltuk ve hardtop olarak fiberglasla kapatmayı düşündüm. W460'ın dış görünüşünün Amgye çevrilme maliyeti ne kadar aşağı yukarı?

Sizce benim gönderdiğim aracın değeri nedir? Araç sahibi 50 bin tl istiyor. Bende 2000 model honda hrv yle birebir takas yaparım dedim (30-35 bin tl arası :smiley:

Bide 4 kapılı hale getirmek yerine arkaya koltuk ve hardtop olarak fiberglasla kapatmayı düşündüm. W460'ın dış görünüşünün Amgye çevrilme maliyeti ne kadar aşağı yukarı?

8f00a99fd882b6fd91afbf537546839d D97283481f7e31c1af380a74197a52ce

Yani 50 bin piyasada arac fazla olmadigi icin normal.
Farlar 3 bin civari
Far cerceve ledli 2-3 bin
On izgara 1,5-2bin
On tampon 3 bin
Aynalar 2,5 -3 bin
Yani sadece 15 bin civari ön görüntü
Arka tampon 3 bin
Stoplar 2 bin
Stepne nikelaji ve kutusu 4 bin takribi
9 civari da arka tutuyor.
Toplamda boyasiz 24-25 bin civari kuru harcanacak
Hartoplat hakkinda bilgim yok
Ha birde jant lastik en az 8-10 jivari tutar.
Mekanik duruma bakmadan sizin aracinizin ederine sadece bunun gorseline harcarsiniz.

İyi günler arkadaşlar. Resimlerini eklediğim 1986 Model Gd300 aracı yüzde 90 alıcam. Araç Botaş'dan ihaleyle alınma. Arkasını kapattırmak ve orjinal Amg görünümüne getirmek için tavsiyeleriniz nelerdir? Adana-Hatay bölgesinde tavsiye edeceğiniz usta var mı? Teşekkür ederim.
iJesPw
iAWdxG

mDHtxG

Aracı aldıktan sonra bu görünüme getirmek istiyorum;

gxm8Wb
aracı aldınız mı... bende gd300 un orjinal 1988 modeli var... parçası zor bulunuyor ama çok keyifli bir araç...

aracı aldınız mı... bende gd300 un orjinal 1988 modeli var... parçası zor bulunuyor ama çok keyifli bir araç...
İlker Bey uzun süredir foruma girmiyordum mesajınızı yeni gördüm. Aracı almadım aracı 4 kapılı hale getirdiğimde muayeneden geçmeyeceğini söyledi makina mühendisleri. Ondan dolayı vazgeçtim. 84-90 arası g serilerine baktım fiyat olarak çok yüksek istiyorlar. bende cherokee kj kasaya yöneldim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR