1993 Model Orjinal Land Rover Defender (Satılık)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan savas_08 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,770

savas_08

genç kaptan
Yer
artvin
1993 MODEL ORJİNAL DİZEL ÇOK TEMİZ MOTOR VE YÜRÜRÜNDE HİÇ Bİ PROBLEM OLMAYAN 10 NUMARA BİR ARAÇ SATMA SEBEBİM AİLEMDEKİ KİŞİLERİN İNİP BİNMEKTE ZORLUK ÇEKMELERİDİR FİYATI 23000 YTL EN SON FİYATTIR 1500 YTLDEĞERİNDEKİ NAVİTECH GPS VE DVD OYNATICI İLE BİRLİKTE VERİLECEKTİR HEMDE 2. 4*4 ARACIMDIR BENİM BİRDE ORJİNAL DİZEL UNİMOGUM VAR LANDI SATIP MİNİBÜS TARZI Bİ ARABA ALICAM. TEL.05377775961

Etiketler
Ynt: 1993 Orjinal Land Rover Defender

Araç Satışı İlanı Vermeden Önce Mutlaka Okuyunuz !
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=13716.0

Aracın özelliklerini anlatan başka bir siteye yönlendirme LİNKİ kabul edilmemektedir.

Not: Forum kurallarımız gereği, mesajın tümünü "büyük harf" ile yazmamaya dikkat edin.

Ynt: 1993 Model Orjinal Land Rover Defender (Satılık)

Savaş Bey;

Orjinal dizel derken, düz dizel mi turbo dizel mi? ayrımı belirtir misiniz? Alıcılar için önemli bir nokta.

Yanlış hatırlamıyorsam, aracınızı Ataşehir girişindeki BP'nin önünde hareket halinde görmüştüm. Güzel duruyor.

İyi günler.

merhebe arkadaşım sen turbomu filan die sormuşsun ama ben orjinal dedim 1993 modellerde turbo yok...

90 modelde bile turbo araç görmüştüm ama bi yanlışınız olmasın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri