1994 Grand Cherokee 4X4 Sistemi Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ÖZTUNÇ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,865

ÖZTUNÇ

Yeni Üye
Yer
İSTANBUL
Web
www.altugoztunc.com
Herkese selamlar ; Siteye yeni üye oldum ve geçenlerde bende bir 4X4 sahibi oldum. Sitede bir çok konudaki yazışmaları okuyorum. Anlayabildiklerim henüz anlayamadıklarımdan az ... Durum böyle olunca bir soru da ben sorayım dedim. Grand Cherokeelerin Quadra Drive ,Quadra Drive 2, Quadra Trac1, Quadra Trac 2 sistemlerinden hangilerinin hangi model araçlara uygulandığını merak ediyorum...çok zor bir soru ise sadece 1994 Grand Cherokee'min hangi sistemi kullandığını öğrenebilsem de olur...yardım eden vakit ayıran tüm arkadaşlara buradan teşekkür ediyorum..

Etiketler
Ynt: 1994 Grand Cherokee 4X4 Sistemi Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Aramıza hoşgeldin Altuğ arkadaşım.
Aşağıda linkini verdiğim "Tanışma Köşesi (Off-Road)" bölümünde kendini tanıtırsan seviniriz...
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9726.new;topicseen#new

Aşağıda linkini verdiğim "Jeep 4x4 Çekiş Sistemlerinin Çalışma Prensipleri" başlıklı konu sana yardımcı olabilir...
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=13205.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri