1994 Mitsubishi Pajero 2.6 Gümrükten

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hagurel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,065

hagurel

L200 Magnum 4x4
Yer
BOLU
Aracım ekim 2008 tarihinde gümrükten alınmıştır güneş solmasından dolayı komple boya atılmıştır Lpg + çeki demiri vede 7 kişi olarak ruhsata işlidir kliması vardır ve çalışmayan hiç bir yeri yoktur şu anda 107.000 km 'de 20.000 lira istiyorum takas olabilir otomatik bir araçla (bagajı büyük olacak) hepinize saygılar Bolu/Mengen
İlanım sahibinden.com da var linki http://www.sahibinden.com/ekim_2008_gumruk_cikisli_sorunsuz-07WQQaXQQ19431974WQQpXQQdisplayitem

SDC11210

SDC11955

SDC10573

SDC15214

SDC15710

Etiketler
Ynt: 1994 Mitsubishi Pajero 2.6 Gümrükten

çok güzel bir araç umarım siteden bir arkadaşımız alır hayırlı satışlar

Ynt: 1994 Mitsubishi Pajero 2.6 Gümrükten

teşekkür ederim inşallah hayırlı olur ama jeep den vazgeçilmiyor bunu satarsam ZJ 4.0 almayı düşünüyorum 1993 model civarı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,083
Kaydolan Son Üyemiz
b00zt

Çevrimiçi üyeler

Geri