1996 Grand Cherokee Orjinal Janta En Büyük Hangi Lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BlacKDeWiL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,441

BlacKDeWiL

Yeni Üye
Selam arkadaşlar 1996 model bir grand cherokee alma arifesindeyim.

Araç orjinal halinde bildiğim kadarıyla 1996-1998 arası 16 inc jant var bu orjinal janta en fazla kaç taban genişliği ve yanak yüksekliğinde lastik takabilirim. İlk zamanlar yükseltme yapmak istemiyorum en fazla takozla 5 cm yükseltirsem yükseltirim ve orjinal jantlarını değiştirmek istemiyorum. 265/75/R16 lastik orjinal jantlara takabilirmiyim yada en fazla ne kadarını tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler.

Etiketler
sanırım 30 inç takılabiliyordu sürtmeden. oda 265 den küçük 255 ten büyük bir lastiktir.

Ozaman maksimum 255 75 16 takmak lazım risk almamak için sanırım en ideali o olacak. Kaporayı yatırdık bakalım yarın gidicez bakmaya temiz çıkarsa alıp gelicez. Teşekkürler

Evet aracı aldım. 94 Model. Aldığım kişi zaten jantları 16 larla değiştirmiş. Asfalt lastiği olsada 245 70 r16 lastik takmış görüntü oalrak güzel ama direksiyonu tam kırıp dönüş yapmak istediğinizde bu bile ön tampona sürtüyor bilginiz olsun. Standart yükseklikte araç.

Bu arada bkamaya gittiğim 96 model araç hiç gitmiyordu gazı kısık ondan felan dediler ama pek inandırıcı gelmedi soğudum araçtan. Aynı galeri sitesinde bşaka bir chreoke buldum onu aldım.

245/70/16 dahi surtuyor davlumbaza 235/70/16 ideal en fazla 245 olur.255 hic olmaz herhalde bende 245 vardi aldigimda davlumbaza yer yapmis surtmeden

Evet aracı aldım. 94 Model. Aldığım kişi zaten jantları 16 larla değiştirmiş. Asfalt lastiği olsada 245 70 r16 lastik takmış görüntü oalrak güzel ama direksiyonu tam kırıp dönüş yapmak istediğinizde bu bile ön tampona sürtüyor bilginiz olsun. Standart yükseklikte araç.

Bu arada bkamaya gittiğim 96 model araç hiç gitmiyordu gazı kısık ondan felan dediler ama pek inandırıcı gelmedi soğudum araçtan. Aynı galeri sitesinde bşaka bir chreoke buldum onu aldım.
hangi site akyurt mu siyah 96 sunrooflu olanimi denediniz

hangi site akyurt mu siyah 96 sunrooflu olanimi denediniz
Gri renk 96 sunrooflu hocam siyah değil. Tork Autoda. Gazı kısık felan dediler gaz ayarına götürdüm gazda koydum denemek için ama km demişlerdi giderken mil olduğunu farkettik. Gaz ayarı yaptırmadım ama gaz ayarında sıkıntı olduğunu snamıyorum araçta bir sıkıntı vardı. Daha soınra gelmişken ankarada bşaka vamrı diye bakiyim dedim. Akyurtta gene Otonam autoda yeşil bi 94 model buldum sunroofsuz. Boyasıda güneş yanıklıydı biraz ama motor sesi vites geçöişleri çok daha iyiydi. Otobüslede dönmeye gözümüz kesmeyince alalım dedik. hatta 500 tl de fazla verdik ötekinden. Şuan kullanıyoruz onunda ön alt üst denge kolalrını ve track varı 1 de motor kulağı sipariş verdik değişmesi gerekiyor. ama memnunuz şimdilik araçtan. O gri 96 satılmadıysa bence uzak durun arkadaşlar

Gri renk 96 sunrooflu hocam siyah değil. Tork Autoda. Gazı kısık felan dediler gaz ayarına götürdüm gazda koydum denemek için ama km demişlerdi giderken mil olduğunu farkettik. Gaz ayarı yaptırmadım ama gaz ayarında sıkıntı olduğunu snamıyorum araçta bir sıkıntı vardı. Daha soınra gelmişken ankarada bşaka vamrı diye bakiyim dedim. Akyurtta gene Otonam autoda yeşil bi 94 model buldum sunroofsuz. Boyasıda güneş yanıklıydı biraz ama motor sesi vites geçöişleri çok daha iyiydi. Otobüslede dönmeye gözümüz kesmeyince alalım dedik. hatta 500 tl de fazla verdik ötekinden. Şuan kullanıyoruz onunda ön alt üst denge kolalrını ve track varı 1 de motor kulağı sipariş verdik değişmesi gerekiyor. ama memnunuz şimdilik araçtan. O gri 96 satılmadıysa bence uzak durun arkadaşlar
Gri 96 yı 21 e kadar veriyorlardı sunroofu silikonla sabitlemişler kassa 20 ye bile alınırdı satılmış sanırım ilanlarda yok ugr motorda siyah 96 vardı oda gaz yemiyordu 29 a veriyorlardı hmc bakımlı imiş ben şu anki aracı aldığımda murat usta sakaryaya satıldı dedi.gri olan için bizede km demişlerdi teste bile çıkmadık diğer aracı görmedim birde bordo vardı halen satılık 98 avrupa ben 96 üstü baktığım için görmedim 94 ü kaça aldınız 30 un altında 96-98 lerin hepsinde 3-4 bin masraf var en az .temiz makyajsızlar 25-28 arası denk gelebiliyor bu arada aracınız hayırlı olsun

Gri 96 yı 21 e kadar veriyorlardı sunroofu silikonla sabitlemişler kassa 20 ye bile alınırdı satılmış sanırım ilanlarda yok ugr motorda siyah 96 vardı oda gaz yemiyordu 29 a veriyorlardı hmc bakımlı imiş ben şu anki aracı aldığımda murat usta sakaryaya satıldı dedi.gri olan için bizede km demişlerdi teste bile çıkmadık diğer aracı görmedim birde bordo vardı halen satılık 98 avrupa ben 96 üstü baktığım için görmedim 94 ü kaça aldınız 30 un altında 96-98 lerin hepsinde 3-4 bin masraf var en az .temiz makyajsızlar 25-28 arası denk gelebiliyor bu arada aracınız hayırlı olsun

Hocam gri olanı 19.750 ye bırkamışlardı bize. 94 yeşilide 20000 +100 tl anahtar parasına aldık oda 21 den aşağı vermiyodu kavga dövüş otobüsle gelmeyelim diye aldık. Murat usta dediğin galeri sitesinin içinde bir ekspertiz var oranın ustasımı ? Bahsettiğin bordo bizimde çok hoşumuza gitmişti ama 31 çekince fiyatı hiç pazarlığa girmedik. ama çok temiz ve diri duruyordu o araç

Mesajınız tam okunmuyor
Hocam gri olanı 19.750 ye bırkamışlardı bize. 94 yeşilide 20000 +100 tl anahtar parasına aldık oda 21 den aşağı vermiyodu kavga dövüş otobüsle gelmeyelim diye aldık. Murat usta dediğin galeri sitesinin içinde bir ekspertiz var oranın ustasımı ? Bahsettiğin bordo bizimde çok hoşumuza gitmişti ama 31 çekince fiyatı hiç pazarlığa girmedik. ama çok temiz ve diri duruyordu o araç

Murat usta hmc garage akyurtta değil bordoya 30 dediler son sizin aldığınız aracı görmedim ama sadece dediğiniz maaraflar varsa fiyatı uygun

Murat usta hmc garage akyurtta değil bordoya 30 dediler son sizin aldığınız aracı görmedim ama sadece dediğiniz maaraflar varsa fiyatı uygun
şimdilik öyle görünüyor 4 denge kolu 1 motor kulağı birde track bar. Onun dışında boya kusurları güneş yanılkları var ama belki tavana kaplama yapabiliriz ama acelesi yok şimdilik bizim için içi zaten temiz derilerinde yırtık sökük felan yok birde vic ekranlar çalışmıyor. Ona baktırmadık daha bir elektrikçim var değişmesi gereken parçalar değiştikten sonra birde ona baktırıcam. Ama klima mükemmel çalışıyor hız sabitleyici cam otomatikleri felan kusursuz. Çok gereklimi dersen değil vic ekranlar ama çalıştırırsak içinde daha hoş bir görüntü olur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri