1996 Suzuki Samurai Helezonlu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 77_34_35 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,314

77_34_35

Samurai 96
Yer
İzmir
10.08.2012 TARİHİNDE MUAYENESİ YAPILDI VE 2 SENELİK VİZESİ ALINDI. MUAYENEDEN TEK SEFERDE GEÇTİ.

HELEZONLU

4x2, 4x4H ve 4x4L SÜRÜŞ SEÇENEĞİ

YÜKSELTME KİTİ

0 AYARINDA LASTİKLER

HARDTOPLU

HIJACK KRİKO

JVC MÜZİK SİSTEMİ

6000 LİK VİNÇ

DEMİR ÖN ARKA TAMPON

YEDEK HALAT VE BAĞLANTI APARATLARI

DELİCİ VE YAYICI SİSLER

ÖN CAM GERDİRMELERİ

BAKIR RADYATÖR

KAUÇUK DODİKLER

2 ADET 72A AKÜ (2 Sİ DE BAĞLI)

FREN ANA MERKEZİ VE BALATALARI YENİLENDİ.

DEBRİYAJ BALATASI YENİLENDİ.

MERKEZİ KİLİT

LPG RUHSATA İŞLİ.

ARAÇ FOTOĞRAFLARDA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ DİRİ BİR ARAÇTIR. ARAZİSİNDE ŞANZIMANINDA HİÇBİR SORUN YOKTUR.

DÖŞEMELERDE YIPRANMA VARDIR. TAMİRİ 100TL SIFIRLANMASI 500TL CİVARINDADIR

IMG 0713

IMG 0715

Etiketler

Ynt: 1996 Suzuki Samurai Helezonlu

İlgilinize ve iyi dileklerinize teşekkürler. Araç ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler bana 0533 691 95 99 nolu telefondan ulaşabilirler. Mail adresinizi yazmanız halinde daha fazla fotoğraf da yollayabilirim.

Güzel araç iyi satışlar.
Benim gibi fiyatını merak eden arkadaşlara kolaylık olsun istedim.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-1996-offroad-donanimli-helezonlu-suzuki-117660870/detay

İsmail Bey,

Yorumunuz için teşekkür ederim. Araç Gezenbilir de 18.900TL ancak satış için acelem olmadığından verdiğiniz linkte 22.000 yazdım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri