2.0 Gdi Pajero Pinin Mi 2.5 V6 Grand Vitara Mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan EMRE EFENDİ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,401

EMRE EFENDİ

Yeni Üye
2003 MODEL PAJERO PİNİN İLE 2000 MODEL GRAND VİTARA V6 ARASINDA KARARSIZIM. GRand vitara motor gücü ve sağlamlığı için ağır basmakla birlikte pajero da yakıt tüketimi (ki fazla fark yok), iç mekanın modern olması, yol bilgisayarlı olması ve bagaj hacminin büyük olması daha avantajlı. bir de grand vitaranın seyrüseferi 500.-TL pajeronon 1000.-TL. Kıbrıstan aranızdayım. cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Etiketler
Ynt: 2.0 Gdi Pajero Pinin Mi 2.5 V6 Grand Vitara Mı?

Emre Bey merhaba..Daha önce PİNİN ile ilgili birçok yorum yazmıştım..sanırım bu sitede görmüşsünüzdür..V6 vitara kullanmadım ama olumsuz bir yorumlada pek karşılaşmadım..Hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak nacizane benim tavsiyem 2 yıldır severek ve keyifle kullandığım PAJERO PİNİN dir..

DSCF1995

TULUMCU' Alıntı:
Emre Bey merhaba..Daha önce PİNİN ile ilgili birçok yorum yazmıştım..sanırım bu sitede görmüşsünüzdür..V6 vitara kullanmadım ama olumsuz bir yorumlada pek karşılaşmadım..Hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak nacizane benim tavsiyem 2 yıldır severek ve keyifle kullandığım PAJERO PİNİN dir..
, herkes düz dört silindir 2004 vitara derken,pininci olduk.2001 2.0 GDI MANUEL 105.000 KM...Bu arada dağlara halen çıkamadığımız dolayısıyla,Bülent kardeşime teşekkürler.

EMRE EFENDİ' Alıntı:
2003 MODEL PAJERO PİNİN İLE 2000 MODEL GRAND VİTARA V6 ARASINDA KARARSIZIM. GRand vitara motor gücü ve sağlamlığı için ağır basmakla birlikte pajero da yakıt tüketimi (ki fazla fark yok), iç mekanın modern olması, yol bilgisayarlı olması ve bagaj hacminin büyük olması daha avantajlı. bir de grand vitaranın seyrüseferi 500.-TL pajeronon 1000.-TL. Kıbrıstan aranızdayım. cevaplar için şimdiden teşekkürler.
,yeni 4x4 2.0 GDI manuel pininci olaraktan birinci söyleyeceğim;değil bu japonu kullanmak,seyretmesi bile zevkli ;)

benim bildiğim v6 değilde,vitarada 2004-5 düz 4 silindir 2000 cc diyorlar,bize olmadı sana olsun ;)

bulent kocoglu' Alıntı:
, PAJERO Pininlerin bildiğim ithal edilen dizeli yok.2.0-1.8 GDI denilen dohc, gazolın-benzin direkt enjeksiyon,bunlar çokça otomatik,az manuel ve yine manuel dört farklı kullanımlı(2h-4h-4hl-4llock)ve 2004-2005 yıllarında 1.8 dohc otomatik-manuel sürekli dört çekerli modeli var.selamlar

bulent kocoglu' Alıntı:
,Bülent bey,araçlarınıza baktımda,çok güzel bir garajınız var,sağlıkla kullanınız,İNŞALLAH :smiley:

bulent kocoglu' Alıntı:
Ben pajero pinin e lpg takilamadigini duymustum
Eger dogru ise benzine guc yetmez!
, Bülent bey:şehir içi (manuel 5 vitesli)manuel olanın tüketimi 10 lt geçmiyor,uzun yolda ise 100 km geçmeyince 8 lt.tabi tam otomatik olanlar 12 olabilir.GDI MOTOR,tepeli olan pistonların hemen üstüne enjektörlerden yakıt püskürtülüyor ve motorun yüksek bir kompresyonu var 13/1 . bu sisteme lpg takılması zor, üretildiği ama pahalı diye söyleniyor,takanıda duymadım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR