2+1 Mini Dev Karavan Ilki Satıldı 2 Ncisi Bitmek Üzere.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan intebim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,968

Beğendinizmi? ilginizi Çektimi.

• Evet Beğendim.

Kullanılan: 2 50.0%
  • Hayır Beğenmedim.

Kullanılan: 1 25.0%
  • Evet Beğendim. İlgileniyorum.

Kullanılan: 1 25.0%
  • Beğendim ama ilgilenmiyorum.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

intebim

Ana Kamp
Arkadaşlar Aşağıda resimlerini gödüğünüz Karavanın birincisini bitirerek satışa koydum ve 2 nci günde satıldı. Birebir aynısından tekrar yapıyorum. İlgilenen arkadaşlarım mesaj atabilecekleri gibi
530.286 8535 ( Mustafa OKAN) numaralı telefonumdan da ulaşabilirler.

güneş enerjişi duş vc çözümü 90 litre buzdolabı, LPG sobası ve bir çok özelliği barındıracak şekilde düzenlenmiş son derece kullanışlı bir karavandır. Küçük boyutları nedeniyle özellikle off-road çular ve Avcıların dikkatine.

Karavanın 2+1 dev karavan olmasının nedeni Tente ve Çadır ilavesi ile istenildiğinde toplam 21 metrekarelik kapalı alana ulaşabilecek şekilde tasarlanarak imal edilmiş olmasıdır.Resimler Aşağıdadır.

S0492117

S0013001

S0193021

S0313035

S0363041

S0623068

Etiketler
Arkadaşlar Aşağıda resimlerini gödüğünüz Karavanın birincisini bitirerek satışa koydum ve 2 nci günde satıldı. Birebir aynısından tekrar yapıyorum. İlgilenen arkadaşlarım mesaj atabilecekleri gibi
530.286 8535 ( Mustafa OKAN) numaralı telefonumdan da ulaşabilirler.

güneş enerjişi duş vc çözümü 90 litre buzdolabı, LPG sobası ve bir çok özelliği barındıracak şekilde düzenlenmiş son derece kullanışlı bir karavandır. Küçük boyutları nedeniyle özellikle off-road çular ve Avcıların dikkatine.

Karavanın 2+1 dev karavan olmasının nedeni Tente ve Çadır ilavesi ile istenildiğinde toplam 21 metrekarelik kapalı alana ulaşabilecek şekilde tasarlanarak imal edilmiş olmasıdır.Resimler Aşağıdadır.Arkadaşlar
Diğer Resimlerde Burada

S0632131

S0702138

S0792147

S0862154

Çok güzel görünüyor, yalnız,
-kaç kilo?
-ruhsatı alıcı mı çıkartacak?
-Ne kadar fiyatla verdiniz?

Tam net tartmadım ama Aküsü Güneş enerjisi ve tüm diğer tesisatı ile 550 Kg civarında oluyor. Dolayısı ile hiç bir ruhsat gerektirmiyor. Sadece çeki demirinizin aracınıza işli olması yeterli.

Eksiksiz hali ile Satış fiyatı 13.000 TL

Caretta Karettalar ile karşılaştırdığınızda çok daha kullanışlı ve eksiksiz olduğunu göreceksiniz. Tüm yapım planlamasında bir kampçı yada karavancının tüm gereksinim ve kullanım kolaylıkları göz önüne alınarak projelendirilmiştir. En küçük alanlar bile değerlendirilmeye çalışılırken kullanım alanlarının ferah olmasına özen gösterilmiştir.

Arka Kapağın yana doğru aaçılması sağlanarak üzerine dolap ve ilave tezgah eklenmiş ve Mutfağın karavan içerisine girmedende kullanılması sağlanmıştır.
Bu tür karavanlarda küçük buzdolabı kullanımının yetersiz kaldığı göz önüne alınarak 90 lt lik bir buzdolabı yerleştirilmiştir.

Duş ve tuvalet için de pratik bir çözüm geliştirilmiştir.

Ayrıca sabit su ve atık su depoları kullanılmayarak kamp yerleşiminin sürekliliği sağlanmıştır. normal 20 ltlik damancanalar ile su ihtiyacı karşılanabilmekte dolayısı ile kamp yerleşimi bozulmadan Su ikmali sağlanabilmektedir.

Yalıtım son derece iyi olmakla birlikte ısınma için LPG sobası planlanmıştır.

Ayrıca tente olabildiğince büyük tutularak kullanım alanı genişletilmiştir.

Mutfak tarafında bulunan çadır ilavesi fonksiyonel düşünülmüş olup istenirse sadece tente olarak kullanılabileceği gibi her cephesi ayrı ayrı kaparılacak şekilde düzenlenmiştir. İstenildiğinde 21 m2 ye varan bir kapalı alana ulaşılabilmektedir.

Torsiyonlu dingil ve amortisör ilavesi ile konforlu ve güvenli bir yapı kazandırılmıştır. aynı zamanda 3 ayak denge prensibi ile ilave destek ayağına gerek kalmadan dengeye almak mümkün olmaktadır. kullanım esnasında inme binme durumlarında 1-2 cm den fazla salınım yapmaz.

Yatak 190x150 cm olarak planlanmış olup aynı zamanda ferah ve kullanışlı koltuk grubu olarak planlanmıştır. masa kullnımında giriş çıkış zorlukları göz önüne alınarak 2 adet sehpa planlanmıştır. Bu sehpalar gerktiğinde dışarıda da kamp konforunu arttırmak amacı ile kullanılabilmektedir. Yatakta 3 yetişkin yan yana birbirimizi sıkıştırmadan yatabilmekteyiz.

Bildiğiniz gibi Kampçılık- Avcılık - Off-Road çuluk gibi doğa sporları zorluklara rağmen keyif alabilme yetisi istemektedir. Karavanımız Ev konforunu birebir sağlamamakla birlikte Zorluk düzeyini minimuma indirecek şekilde planlanmış ve uygulanmıştır.

Kullandığımız süre içerisinde en çok hoşumuza giden yanı her kamp yapışımızda bütün kamp malzemelerini arabaya taşıma ve indirme dertlerinden bizi kurtarmıştır. Tüm kamp malzemelrimiz içinde hazır beklemektedir. Sadece yiyecek ihtiyacımızı karşılayarak kolayca kampa hazırlanmamızı sağlamaktadır.

Kullandıkça her geçen gün biraz daha seveceğiniz küçük ama kullanışlı bir kamp araçıdır. kısa süreli kamplarda olduğu kadar uzun süreli kamplarda da son derece verimli olarak kullanabileceksiniz.

Guzel calismaniz ve detayli anlatiminiz icin tesekkurler. El , meyve ,sebze yikama icin de gideri disariya olsa bile bir cozum bulmalisiniz. Damacana su ancak icilir, cay ve yemek yapilir. Hanimlar cok kizar yoksa. ;)

Guzel calismaniz ve detayli anlatiminiz icin tesekkurler. El , meyve ,sebze yikama icin de gideri olmasa bile bir cozum bulmalisiniz. Damacana su ile ancak icilir, cay ve yemek yapilir. Hanimlar cok kizar yoksa. ;)
Siz yazdıklarımı yanlış anlamışsınız. Pis su gideri ve lavabosu var tabiki
sadece atık su ve temiz su deposu olayından kurtarılmış durumda karavan anlatmak istediğim buydu.
Şunu da eklemek isterim. Sabit su deposu durumunda depo boşaldığında sıkıntılar başlar. Damacana kullanımı bağımsızlık sağlıyor. damacanaları aracınıza yükleyip her hangi bir çeşmeden doldurabilirsiniz. yada hazır damacana alabilirsiniz. Duş ve lavabo için su tesisatı ve su pompası bulunuyor. pompayı damacanın ağzından içine uzatmanız yeterli.

karavanınızı yerinden oynatmadan su ikmalini sağlamış oluyorsunuz.

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR