2.8 tdi alayımmı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yiğito Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,450

yiğito

Kamp I
Değerli arkadaşlar sizlere bir sorum olacak 94 model pajero v6 3000 benzin+lpg 5 kapılı aracımı satıp 2.8 tdi frontera almak istiyorum neden derseniz piyasada artık güvenilir lpg ustası kalmadı en güvendiğimiz adamlar bile fos çıktı aradığım zaman bir ustaya ulaşamıyorsam ve o usta bana geri dönmüyorsa o adam benim için bitmiştir,artık gerçekten sıkıldım böyle şeylerden insan ustalarını aradığı zaman telefonları sürekli kapalımı olur yada çalıp açılmadığı zaman geri dönüş yapılmadığı zaman kendini nasıl hisseder,daha önce binek opel kullandığım için ve yedek parçacı tanıdığım olduğum için frontera 2.8 almak istiyorum istanbulda sağlam(dürüst ama gerçekten dürüst)ALLAH korkusu olan bir opel ustası varmı anadolu yakası olursa tabiki iyi olur olmazsa avrupa yakasıda olur.ben opelimi yükseltip diff.lock takıp ağır arazi için modifiye etmeyi düşünüyorum inşallah beklediğim yanıtlar gelir sizlerden.YİĞİT EREN SAYGILAR SUNARIM.

Etiketler
Ynt: 2.8 tdi alayımmı?

2.8 tdi fronterayı tavsiye eden varmı?biraz yükseltme ve diff lock olayı yapılırmı

Merhaba ben 8 senedir opel frontera kullanıyorum genelde sadece arazi için yükselme oluryor.
Arka kılıt DANA 44 için var ,ama 2.8 diffini bilmiyorum açıkcası foto varsa yardımcı oluruz

selamlar

MURAT

hoşuna gittiyse durma hemen al baktın olmuyor sat başka bir marka al sıkıntı olmaz.Pajerodan sonra alışabilirsen tabi,pajero kullanan araç değiştirecekse TOYOTA almalı derim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri