DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

2 Çocukla Kamp Yapmak Mı ?

'KAMPÇILIK' forumunda onur70 tarafından 1 Nisan 2019 tarihinde açılan konu 1525 kişi tarafından okunmuş, 52 cevap yazılmıştır

1. omnitemporal

omnitemporal MURAT ERDOĞAN

Alınan Beğeni:
    324
    Evde 2 metre genişliğinde bir alanı çevirin
    Ve 2 yetişkin 2 çocuk sığabiliyormusunuz bunu deneyin
    Çünkü almayı planladığınız çadırın yatak boyutunun genişliği 2 metre

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ziya-Ibrahim bunu beğendi.

2. ilker 72

ilker 72 Kamp II

Alınan Beğeni:
    150
    https://www.decathlon.com.tr/2-seconds-fresh-black-cadir-id_8357353.html
    Bir arkadaşım normal 4.1 ini satıp bundan aldı çok memnun olduğunu soyluyor. Özellikle sıcak havalarda içinde pişmiyorsun diyor.

3. omnitemporal

Alınan Beğeni:
    324

4. omnitemporal

Alınan Beğeni:
    324
    Bundan bende var
    İçinde ayakta duramazsın
    2 kişiden fazla sığamazsın
    Rahat değil

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ilker 72

ilker 72 Kamp II

Alınan Beğeni:
    150
    Evet sadece yatmak için düşünülebilir.
    Kurulum ve toplama kolaylığından dolayı kısa ve hareket halindeki kamplarda değerlendirileblir diye düşünüyorum.

6. Ziya-Ibrahim

Ziya-Ibrahim Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Aynen ogle. Yalniz aile icin biraz zor ola bilir. Mesele yagmur yagdiginda ve ya aksam yemegi zamani aile cadiri bana gore daha mantikli. Kisa yada uzun sureli cadir filan dusunursek tum ihtiyaclari odeyecek bir cadirin olmasini sanmiyorum. Her cadirin kendisine gore eksi arti taraflari vardir. Arti taraflari daha cok olan cadirlar tabii ki fiyatina gore daha pahali.

7. halbay

halbay Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    16
    4.4.1 fresh Black olanın güneşi içeri geçirmeme özelliği sayesinde içi daha karanlık ayrıca benim eski modelde arkaya açtığım ek havalandırma bunda kendinden var. Eski modele göre sıcaklık konusunda daha iyi olduğunu düşünüyorum.

8. cgokhana

cgokhana Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    12
    biz bebeğimizle ilk kampa gittiğimizde 7-8 aylıktı. mis gibi de oldu. harika fotoğraflar çıktı. tabi öğlen uykusu, akşam erken yatması bunları da hesaba katmak lazım. biz zorlanmadık. üşütür müyüz diye kafamızda soru işaretleri vardı ama gayet güzel oldu.

onur70 bunu beğendi.

9. aykutmu

aykutmu Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    arpenaz 4.1 fresh black te sıcaklık sorununun normal 4.1 den daha fazla olduğunu okudum, bence decathlon mükemmeli kıl payı ıskalamış çünkü iç odanın giriş kapısında black özelliğini sağlamak için hiç sineklik kullanılmamış bu da hava sirkülasyonunu bitirmiş diye düşünüyorum, bir de sadece fresh sürümünü çıkarsalar çok iyi olcak :smiley:

10. ertucan

ertucan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Onur hocam selamlar. daha önce bir çok çocuklu kampçılar gördüm. hiç sorun olmaz hele cmaping alanında kalacaksanız dahada kesin olmaz :D bende son 2-3 senedir kamp yapıyorum antalyadan giriyorum her gün bi sahil kenarında uyanma planına uygun rota çıkartıyorum. bu sene bende iki yeğenim ve kardeşim ile yola çıkcam. hiçde korkmuyorum :D sadece sıcaklar çocuklara nasıl etki e der onu kestiremiyorum ona da bi şekilde önlem alınır zaten. bol eğlenceli günler dilerim ;)

11. onur70

onur70 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    3
    Teşekkür ederim aynı şekilde ben de yol planı çıkarmak istiyorum 3 4 farklı noktada 1 hafta 10 gün geçirmek istiyorum. Şuan husky bizon 4'de karar kıldım ama mat konusunda karar veremedim daha. Sıcaklar için de agustosun son haftasından itibaren gidilse çok sıkıntı olmaz herhalde...

12. ertucan

ertucan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    ,

bende fresh black 3+ var 2 seconds bende 4.1 düşünüyordum :D iyi tatiller şimdiden

13. cide2

cide2 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    Herkese merhaba, biz gecen yıl ailecek (ben, eşim, o zaman 3 yasında olan kızım ve 10 yaşında oğlum) ilk yaz kampımızı yaptık. Çadırımız arpenaz 4.1, çok memnunuz.

3 gece Marmaris Hisarönü Altınkum camping de, 3 gece de fethiye günlüklü Koyunda camp caretta camping de kaldık. 7 gün boyunca, sabah ve aksamları kamp plajında denize girdik. Gün içerisinde de akyaka azmak, kız kumu, dalyan gibi yerleri gezdik. Atsafari ve tekne turlarına katıldık. Ailede herkes cok mutlu ve huzurlu bir tatil geçirdi. Gün içi gezilerimiz 45 dak. 1 saat gibi uzaklıkda oldugu için, gidip gelirken, çocuklar arabada uyuyup dinlendiler. Bu yuzden bı sorun cıkmadı.

daha önceki yıllarda, kamp da cocuklar perişan olur diye herşey dahil oteller de kaldık. Hata yapmışız. İlk defa bu kış, cocuklar tatılı unutamadı. Kızım, her park yakınından gecişimizde baba burada agac var, kamp yapalımmı dıye soyluyor. Oğlumda oyle...

ilker 72 bunu beğendi.

14. Yakup bakırdağı

Yakup bakırdağı Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

15. cide2

cide2 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    4
    arpenaz 4.1 gibi önünde balkon kısmı olan cadırlar daha avantajlı.
    - yanınızda getirdiğiniz esyaları koymanız ıcın. tek bölüm olursa ıcerıde esyalarla rahat yatamazsınız.
    - yağmur yağdığında, masanızı ön kısma alıp yemek yiyebilirsiniz yada oturabilirsiniz.

Yakup bakırdağı bunu beğendi.

16. Yakup bakırdağı

Yakup bakırdağı Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Arpenaz 4.1 ile bunun arasında kaldım hocam. Malum yaz için düşünüyorum 4.1 sıcak olur mu aceba

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...