DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

2. El Araç Piyasası Fırsatçılığı ...

'SERBEST MUHABBET' forumunda highoutput tarafından 18 Aralık 2019 tarihinde açılan konu 3629 kişi tarafından okunmuş, 131 cevap yazılmıştır

 1. kartalveat

  kartalveat Kamp III

  Mesaj:
  912
  Alınan Beğeni:
  716
  Şehir:
  İSTANBUL
  Sanal ortamda dolaşan söylentilerde 33 şehitten daha fazla olduğu iddiası varken, hava destek gücü olmadan oraya asker yığmanında ne kadar yanlış askeri strateji olduğununda sorgulanması gerekir.
  Yaralıları almak için bile rus hava sahasını kapatması nedeniyle helikopter bile göndermediğimiz yerde, hava gücümüz olmadan askeri operasyonu yapanlarında vicdanı sızlar umarım.
  Allah şehitlerin ailesine sabır versin.Çok üzücü bir durum yaşandı.

  asiltürk'ün 2012 deki suriye ile ilgili görüşü
   
  SNN76, bayzero, ilker 72 ve 2 kişi daha bunu beğendi.

 2. highoutput

  highoutput Zirve

  Mesaj:
  3.075
  Alınan Beğeni:
  2.571
  Şehir:
  izmir
  Rusyanın Süriye rejim devletinin arkasında , Amerikanın da Cihatçı ve Marjinal gurupların arkasında olduğu bir bölgede Mehmetçiğimizi böyle büyük bir tehlike altında bırakılması sebebi ile ülkemizdeki herkesi üzüntüye boğan ,şehit ailelerinin evine ateş düşmesine neden olan böylesine büyük bir felekati anlamlandırmak çok zor.

  Sanırım bu sebep ile dünden beri Hatay valisi dışında hiç kimse resmi bir açıklama yapmadı. ve bu açıklamanın gerçekliği konusunda sokaktaki vatandaşın içindeki şüpheler giderilemedi. Sosyal medyada dolaşan bilgi kirliliği yetkililer tarafından umarım en kısa zamanda giderilir.

  Biz şehitlerimize üzülürken toplum olarak girdiğimiz şoktan çıkmadan mültecilere kapıların açılmasıda bir başka şaşırtıcı gelişme dün gece yarısından beri ulusal medyada sınırlara giden mülteciler birinci konu oldu.Ensar olmaktan bir anda vazgeçtik onlarda arkalarına bakmadan ülkelerine topraklarına değil bilinmeyene doğru yürüyüşe başladı.

  Önümüzdeki günlerde büyük can kayıpları olmadan, umarım tüm taraflar yanlışlarından dönüp diplomasi ile sorunları sona erdirmesi , barış ve huzurlu günlerin gelmesi tek dileğimizdir.

  Üzüntümüz ve acımız büyük tüm forumdaşlarımızın başı sağolsun.
   
  SNN76, bayzero, ince999 ve 2 kişi daha bunu beğendi.

 3. highoutput

  highoutput Zirve

  Mesaj:
  3.075
  Alınan Beğeni:
  2.571
  Şehir:
  izmir

 4. highoutput

  highoutput Zirve

  Mesaj:
  3.075
  Alınan Beğeni:
  2.571
  Şehir:
  izmir
  şahsi düşüncem ikinci el piyasası haziran gibi düşüşe geçip temmuz ağustos gibi olması gereken yere yani gerçek fiyatlarına dönüş yapacaktır , bu sebeple aciliyeti olmayanların bu fiyatlara araç almasını tavsiye etmiyorum.
  hepberaber yaşayıp göreceğiz hayırlısı inşallah...
   

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...