2.Geleneksel Gezenbilir Karavan Grubu Maltepe Buluşması (11 Aralık 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan freegraf Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 105
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,328

freegraf

uzun aradan sonra bakalım neler olmuş hayatta
Yer
istanbul
saat onbir gibi gittim corbalar hazırdı.hemen ikram.ve tanışma faslı tabiiki benim için bir tanışma oldu diğer arkadaşlar zaten tanışıyorlar..saat 16 gibi de ayrıldım.yusuf fotoğrafları cekti yayınlar.hava soğuk olmasına karşın sıcak bir ortam vardı ilk defa böyle bir karavan gurubu ile buluştum.Burada isimlerini zikretmekte karışıklık yapabilirim diye hataya düşer durumuna düşmemek için isim vermeden oradaki bütün arkdaşlara teşekür ederim.caylar özel ev yapımı börek ve tatlılar..yapan ve ikramda bulunanlara teşekür ederim.ellerine sağlık keselerine bereket.3 ayrı kulis sobetlerimiz oldu.defenderin arkasına 8 kişi sığabildik.şamata oldu.ducatolar ise kahve niyetine hizmet verdi diğeri corba ve pide ci olarak günü anlmlandırdı..birisi bitmek üzere diğeri ise yapım aşama ve arefesinde.beden sonra gelenlerde olacaktı ama ben ayrılmak zorundaydım.devamını diğer arkadaşlar anlatır.

Etiketler
Ynt: 2.Geleneksel Gezenbilir Karavan Grubu Maltepe Buluşması (11 Aralık 2010)

Ömer Bey geçmiş olsun.
Bütün olumsuz şartları, bertaraf edip katılan bütün arkadaşlarıda kutlar, yankılarını bekleriz.

gec fark ettim ömer bey gecmiş olsun açil şifalar dilerim.

Ömer bey geçmiş olsun, kemik ödemini oluşturan ciddi bir travma olmalı, olaya iyi yönden bakarsak aynı travma bir kırığa yol açsa en ucuzundan 45 gün istirahat gerekecekti ;) ;) ;)
Arkadaşlar ben de Ege karavan buluşmasına katılamadım. Çünkü burayı da fırtına götürüyor. İzmir'in dağlarında kar çiçekleri açtı. Ben turizm fuarında İmaj karavnın imalatlarını inceleyip, Aydın beyle tanışarak uzun uzun sohbet edip döndüm. (Urla'daki arkadaşlardan ayrıca telefonla özür diledim :()

Herkese merhaba.

Maltepe aralk 2010 48

Maltepe aralk 2010 49

Maltepe aralk 2010 46

Maltepe aralk 2010 45

Maltepe aralk 2010 5

Fotoların devamını isteriz :smiley:

Yusuf bu geceyi orada geçirecek olan varmı,yani yarında devam edecekmi?

Hava çok rüzgarlı olduğu için dışarıda durma şansımız olmadı araçların içinde küçük gruplar halinde oturduk ve sık sık arabaları değişerek her arabada her arkadaş ile sohbet etme imkanımız oldu.
Hava soğuktu ama arkadaşların sohbeti çok sıcaktı,hele Levent abinin çorbası sabah ilk imdadımıza yetişti hem sabah kahvaltısı oldu hem soğuktan üşüyen bizlerin içini ısıttı kesene bereket ellerine sağlık Levent abi.

Maltepe aralk 2010 1

Maltepe aralk 2010 2

Maltepe aralk 2010 3

Maltepe aralk 2010 4

Maltepe aralk 2010 5

Bende Adabazarına 2 küsür saatte dönebildim,yollar açıktı ama yağış hiç bitmedi,sabah saat 8 de çıktığım adabazarından yine saat 8 de döndüm.
İlk önce Ömer hocama geçmiş olsun.
Yusuf olayı özetle anlatmış göçebeler gibi yani tarzımıza uygun bir gün geçirdik.Bu havada gelen herkese teşekkürler,Levent e çorba ve tatlı için ayrıca teşekkürler.
Güngör e ,aslında eşi Ayşegül e 2 tepsi nefis böreği için teşekkürler.
Haldun(hiç) hocam beni çok şaşırtı,Hiç haber vermeden gelmiş, benden önce oradaydı.
Yusuf olmasa doğru dürüst fotoğraf çeken olmayacaktı sana da teşekkürler Yusuf.

Her ne kadar hava soğuk ve yağmurlu olsada gönlüm orada sizlerle beraber olmaktan yanaydı.
Bende katılan tüm karavan sever,Gezenbilir'cileri kutlarım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri