2. Rhinooverland.com & Gezenbilir.com Araç Üstü Çadır Açık Arttırması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan huseyinyilmaz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,158

huseyinyilmaz

One Life Dedik Gittik Aldık
Yer
BURSA
Gezenbilir.com üyelerine özel olarak düzenlediğimiz 2. rhinooverland araç üstü çadır açık arttırmamıza hoşgeldiniz. Bu sefer RIV model araç üstü çadıra satış fiyatımızın altında sahip olabilirsiniz. RIV araç üstü çadırın teknik özelliklerine http://rhinooverland.com/urun/r-4/ bağlantı adresinden ulaşabilirsiniz. Konu başlığı altında araç üstü çadırlarımız ile alakalı sorularınıza yanıt bulabilir ve teklif verebilirsiniz.

1500TL başlangıç fiyatı olup tekliflerinizi 50TL ve katları olarak verilebilir. Bu kez önceki açık arttırmamızdan farklı olarak kapanış süresi belirtmiyoruz. Açık arttırma bitişi süpriz olarak belirlenecektir. Gönderi ücreti kazanana ait olup ambarla gönderilmesi durumunda gönderi ücreti 50-60TL arasında olmaktadır.
İyi eğlenceler.

2 gezenbilir akarttrmas

Etiketler

Ynt: 2. Rhinooverland.com & Gezenbilir.com Araç Üstü Çadır Açık Arttırması

Hüseyin kardeşim telefonla biraz önce görüşdük.Konuştuğumuz gibi ben en yakın zamanda irtibata geçiyorum...Ankara ya bir Overland geliyor.Bu imkan çok kişiyi heyecanlandıracak.Umarım gurupdaki arkadaşlarda sipariş verirler.Görüşmek üzere kolaylıklar gelsin...

@huntercavdar mesajınız için teşekkür ederim. Ankaradan bir dost daha kazanmış olmak bizim için mutluluk verici.

Merhaba,

sayfanızdan ilgili ürünün açıklamalarını inceledim. Ancak montajla ilgili bir bölüm göremedim.
Montaj için ayrıca bir sepet gerektiriyor mu, araç üzerinde mevcut barlara takılabilir mi?
Etek bölümünü ayrıca sağlayabiliyor muyuz? Ürün paketine dahil değil sanırım.
Bilgi verirseniz sevinirim, teşekkürler.

Merhaba ilginiz için teşekkür ederim.
Aracınız üzerindeki barların fotograflarını gönderebilirseniz olup olmayacağını söyleyebilirim. İki tavan çıtası arasına kayıt atarsanız bu şekilde de kullanabilirsiniz.
Etek bölümü dediğiniz alttaki ilave oda ise daha sonra satın alabilirsiniz isterseniz.RIV modelinin etekli olanı RV modelidir.

günaydınlar sonuçlanmadı daha sanırım arttırım

Mustafa Bey günaydın;
Önceki açık arttırmamız bir hafta sürmüştü ve kapanış saati vermiştik, bu açık arttırmamızda kapanış tarihi belirtmedik. Gezenbilir sponsorluğunda gerçekleştiği için normal satış fiyatımızın altında bitirilecek zaten.

Geçen sefer de niyetlenmiştim :smiley:

1600tl diyorum.

huseyinyilmaz' Alıntı:
Merhaba ilginiz için teşekkür ederim.
Aracınız üzerindeki barların fotograflarını gönderebilirseniz olup olmayacağını söyleyebilirim. İki tavan çıtası arasına kayıt atarsanız bu şekilde de kullanabilirsiniz.
Etek bölümü dediğiniz alttaki ilave oda ise daha sonra satın alabilirsiniz isterseniz.RIV modelinin etekli olanı RV modelidir.

Teşekkürler, HüseyinYılmaz,
fotoğrafları en kısa sürede paylaşacağım. Kolay gelsin

İthal rhinooverland araç üstü çadırına gezenbilir sponsorluğunda uygun fiyata ulaşabilmek için tekliflerinizi bekliyoruz.

Araç üzerindeki mevcut barların fotoğrafını gönderiyorum.
Bu malzemenin sizin ürünü taşıyıp taşımayacağı konusunu araştıracağım, belki siz de deneyimlerinize göre cevaplayabilirsiniz.
Teşekkürler.

Bar 2

Bar 5

Bar 6

1750 teklif ediyorum

Huseyin bey arttirma ne zaman sonlanacak peki?

Kenan Bey eğer barın taşıma kapasitesi uygunsa ki bence uygun bu hali ile montajını yapabilirsiniz ara kayıt kullanmadan

İlker Bey açık arttırma kapanışı süpriz olacak. Belki bir saat belki bir gün sonra.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri