2 Yetişkin 1 Çocuk Çadır Önerileri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Happy.Moon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,420

Happy.Moon

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar doğaya olan tutkumuz sonucunda bundan sonra çekirdek ailemle çadır kurmaya karar verdik.6 yaşında bir oğlum var.Kamplarımız bir hafta Ve daha uzun süreli olacağı gibi bazen sadece haftasonu hatta günübirlik kamplarda olabilir.
Kış haricinde diğer mevsimlerde kamp yapmayı düşünüyoruz.Genel olarak yorumları okudum.Ancak yine de hangi çadırı almam konusunda sizlerden fikir almak isterim.
Şimdilik çadır olarak
-Decathlon arpenaz 2 seconds fresh and black 2 xl (Pratik Kamp Çadırları - 2 SECONDS FRESH & BLACK ÇADIR)
-Arpenaz fresh and black 3 xl (Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ FRESH&BLACK ÇADIR)
- Arpenaz 4.2 aile çadırı (Aile Çadırları - ARPENAZ 4.2 AİLE KAMP ÇADIRI)

Açıkçası zaman zaman kısa süreli kamplarda yapacağımız için aile çadırı çok mu gereksiz olur yoksa almışken aile çadırı almak mı mantıklı bir türlü karar veremedik.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler
merhaba hocam,
ben 4 ay önce Arpenaz 4.1 aile çadırı aldım. 1 gece ankara sorgun göletinde ve 6 gece de ege kıyılarında kamp yaptık. Esım, ben ve 3 - 10 yasında ıkı cocugumuzla beraber. çadırımızdan cok memnunuz. İki kampımızda da ön balkon bölümü çok işe yaradı. tavsiye ederım.

Merhaba arkadaşlar doğaya olan tutkumuz sonucunda bundan sonra çekirdek ailemle çadır kurmaya karar verdik.6 yaşında bir oğlum var.Kamplarımız bir hafta Ve daha uzun süreli olacağı gibi bazen sadece haftasonu hatta günübirlik kamplarda olabilir.
Kış haricinde diğer mevsimlerde kamp yapmayı düşünüyoruz.Genel olarak yorumları okudum.Ancak yine de hangi çadırı almam konusunda sizlerden fikir almak isterim.
Şimdilik çadır olarak
-Decathlon arpenaz 2 seconds fresh and black 2 xl (Pratik Kamp Çadırları - 2 SECONDS FRESH & BLACK ÇADIR)
-Arpenaz fresh and black 3 xl (Pratik Kamp Çadırları - ARPENAZ FRESH&BLACK ÇADIR)
- Arpenaz 4.2 aile çadırı (Aile Çadırları - ARPENAZ 4.2 AİLE KAMP ÇADIRI)

Açıkçası zaman zaman kısa süreli kamplarda yapacağımız için aile çadırı çok mu gereksiz olur yoksa almışken aile çadırı almak mı mantıklı bir türlü karar veremedik.

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
2second3 kesinlikle size göre kurulumu kolay toplanması kolay gayet geniş ve kullanışlı daha büyük bir çadır alıp daha fazla para vermek hem mantıksız hem zahmetli olur saygılarımla bol tatiller iyi eğlenceler

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.Uzun araştırmalarım sonucunda arpenez 2 seconds fresh and black easy 3 modelini sipariş verdim.Geldiği gibi bir kamp planımız var.Olumlu olumsuz yorumları sizlerlede paylaşırım

Çadırım geldi gerçekten kurulumu toplaması çok kolay.3 kişi hatta bir çocuğumuz olsa 4 kişi bile rahat kullanılacak bir çadır gibi duruyor.İlk deneyimimizi yarın yapacağız.Çok heyecanlıyız

Çadırım geldi gerçekten kurulumu toplaması çok kolay.3 kişi hatta bir çocuğumuz olsa 4 kişi bile rahat kullanılacak bir çadır gibi duruyor.İlk deneyimimizi yarın yapacağız.Çok heyecanlıyız
merhabalar çadırın içine kaça kaç yatak aldınız acaba ? Birde yorumlarda yatak girince çadırın iyice basık olduğu, otururken kafanın tavana değdiği, uzun boylular için rahat olmadığı yazıyor.Eğer kullanma imkanınız olduysa tecrübelirinizi yazar mısınız ? Bizde 2 yetişkin ve 4 yaşında bir çocuk ile kullanacağız

Yatağımız vardı tam ölçüsünü hatırlamıyorum.Çadırı almadan önce basık olduğu ile ilgili yorumları ben de okudum.Eşimin boyu 1.90 ve rahatına düşkündür.Ona rağmen hiç şikayet etmedi.Boyu uzun olunca haliyle de ayakları uzatınca çadırı kaplıyor.Ama uyurken ayakları toplayıp uyuduğu için eşim çok memnun kaldı.Arabayla çadır kuruyoruz.Ve iki kez çadır kurduk.Şimdilik hiçbir şikayetimiz yok.Tek olumsuz yanı arabasız da çadır kurmak isterseniz toplanınca yuvarlak olduğu için taşımak zahmetli olur.Havalandırması çok iyi.

Yatağımız vardı tam ölçüsünü hatırlamıyorum.Çadırı almadan önce basık olduğu ile ilgili yorumları ben de okudum.Eşimin boyu 1.90 ve rahatına düşkündür.Ona rağmen hiç şikayet etmedi.Boyu uzun olunca haliyle de ayakları uzatınca çadırı kaplıyor.Ama uyurken ayakları toplayıp uyuduğu için eşim çok memnun kaldı.Arabayla çadır kuruyoruz.Ve iki kez çadır kurduk.Şimdilik hiçbir şikayetimiz yok.Tek olumsuz yanı arabasız da çadır kurmak isterseniz toplanınca yuvarlak olduğu için taşımak zahmetli olur.Havalandırması çok iyi.
Teşekkürler bende 2 seconds 3 modelini alacağım ozman ilgilenip cevap yazdığınız için çok teşekkürler

2 dk 3 olan bizde mevcut,kurulumu ile beraber kazıkları söküp taşıması harika oluyor gölge nerede rüzgar nerede biz saniyesinde oradayız pratik olması avantaj

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri