2 Yetişkin+2 Çocuk En Uygunu Sizce Hangisi...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan beyaz24kartal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,048

beyaz24kartal

Ana Kamp
4 kişilik bir aileyim 2 yetişkin ve 2 çocuk ekteki planda bir karavan almak istiyorum.
Sizce en uygun karavan modeli ve temin edebileceğim marka hangisidir.
yerinde incelemek test etmek ve kesinleştirmek istiyorum. Çekeceğim araç 2015 model d0blo 1,6 105 hp...
Yardımınıza ihtiyacım var ilginize teşekkür ederim.

Yerli üretimler ve ya yabancı tedarikçiler hakkında bilgilerinize ihtiyacım var.
Bütçem tüm şartları zorlayarak 30,000 tl
Gece
Gndz

Güney karavan 4 kişilik MAKSİ RANZALI ile bir başlangıç yapın . Bulabilirseniz 2. El alın .

Bende bakıyorum benimde bütçe 20 civarları. Carettalar iyi ama içi küçük gibi.

Sony Xperia Z5

öncelikle ilginiz için teşekkürler fakat güney karavan sitesine girdiğimde maksi için 750kg altında yazıyor fakat bu büyüklükteki karavanlar 750 kg altında olması çok zor değil mi.
Almadan önce kantara sokunuz . 750 kğ dan fazlaysa almazsınız . Üreticiyi telefonla arayıp bilgi edinin .

Türkiyede üretilen boşu gerçekten 740 Kg. olan ve
belgesi bulunan tek karavan GÜNEY maxi dir.
Ben defalarca yazdım,
binlerce km Anadoluda gezdim, hiç bir problemini görmedim.

Öneririm.

Merhabalar,yeni üye değilim çok eskiden beri kampçılık,karavan ve offroad yazılarım mevcuttur,site yenilenirken üyeliğimi nasıl olduysa kaybettim
ilk olarak caretta karavan ile başladım,o küçük gelmeye başlayınca baya bi büyüğünü aldım,ikisini birden kullanıyordum,av deniz gibi kısa gezilerde caretta ve araçüstü çadır,sezonluk kamplarda büyüğü erba 575
2 ay önce carettayı sattım,4mt lik bir karavan aldım,baya bi hoşuma gitti
şimdi 575 erba yı satmayı düşünüyorum ilgilenirseniz detaylı görüşürüz
IMG 1851

IMG 1851

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri