20-25.000 TL'ye Kadar Modifiyeli Arazi Aracı Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ümiterkan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,133

ümiterkan

Zirve
Yer
Rize
Arkadaşlar böyle bir konuyu nerede açacağımı tam kestiremedim burada açtım, yukarıda yazdığım fiyat aralığında Alınık (hazır yapılı olsa daha iyi olur) bir araç arıyoruz. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek, Rize'de bile parça sıkıntısı çıkarmayacak bir araç. Cheroke XJ 4.0, Defender, Discovery, vs. gibi dayanıklı araç olması tercihlidir.

Çevrenizde, yakınlarınızda gerçekten temizliğine güvendiğiniz bir araç varsa, beni haberdar ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Etiketler
Ynt: 20-25.000 TL'ye Kadar Modifiyeli Arazi Aracı Arıyorum

umiterkan' Alıntı:
Arkadaşlar böyle bir konuyu nerede açacağımı tam kestiremedim burada açtım, yukarıda yazdığım fiyat aralığında Alınık (hazır yapılı olsa daha iyi olur) bir araç arıyoruz. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek, Rize'de bile parça sıkıntısı çıkarmayacak bir araç. Cheroke XJ 4.0, Defender, Discovery, vs. gibi dayanıklı araç olması tercihlidir.

Çevrenizde, yakınlarınızda gerçekten temizliğine güvendiğiniz bir araç varsa, beni haberdar ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

bence önce ne için bu aracı kullanacağınıza ve araçla ilgili beklentilerinize karar verin. Örneğin Defender ve Discovery ikiside Land rover olmasına karşın, çok farklı sürücü konforu ve tercihleridir.

merhaba ilgilenirseniz 1997 nissan pathfinder aracım var satabilirim

Tempus' Alıntı:
bence önce ne için bu aracı kullanacağınıza ve araçla ilgili beklentilerinize karar verin. Örneğin Defender ve Discovery ikiside Land rover olmasına karşın, çok farklı sürücü konforu ve tercihleridir.

Haklısınız önce ne için kullanılacağına karar vermek lazım ama arazi aracı olarak da bazı şeylerin hakkını vermeli, yani Çok ağır olmamak kaydı ile offroad'a çıkıldığında hakkını verecek ama ailemizle birlikte şehir ve uzunyol gezilerinin de hakkını verebilecek bir araç arıyoruz.

Biraz oynamayla ZJ de XJ de Disco da işinizi fazlasıyla görecektir diye düşünüyorum

umiterkan' Alıntı:
Haklısınız önce ne için kullanılacağına karar vermek lazım ama arazi aracı olarak da bazı şeylerin hakkını vermeli, yani Çok ağır olmamak kaydı ile offroad'a çıkıldığında hakkını verecek ama ailemizle birlikte şehir ve uzunyol gezilerinin de hakkını verebilecek bir araç arıyoruz.

Discovery 1 v8, discovery 2 v8, her isinizi gorur, ama discovery 2 daha konforlu, daha masraflidir. Defender arazide ikisinden de daha iyi bir arac olabilir fakat uzun yol yapicak ve aile arabasi olabilecek konforda bir defender zaten diger ikisinden daha pahali. Cok buyuk olmasi gerekmezse Suzukilerin 4 kapililari ekonomik iyi bir tercih. Jeep lerden pek anlamadigim icin yorum yapmiyim.

bu size uygunmu?fiyatı sizin verdiginizin biraz üstünde fakat araç çok temiz ve bakımlı.araç bana ait değil bir akrabama ait bende çok kullandım memnun kalırsınız.linki burada

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=47074.msg520925#msg520925

rıze ardesende bır tane charoke 4.0 var kısa olanlarından 97 model çok temız full bı arac gorsen emınımkı çok begenırsın ben almayı duşunuyodum ama sımdılık keseme gore hareket etmem gerektı ama ılerde bı gun alacagım bı arac bence kacırma onu ...

himbere53' Alıntı:
rıze ardesende bır tane charoke 4.0 var kısa olanlarından 97 model çok temız full bı arac gorsen emınımkı çok begenırsın ben almayı duşunuyodum ama sımdılık keseme gore hareket etmem gerektı ama ılerde bı gun alacagım bı arac bence kacırma onu ...

Bu aracı kastediyorsunuz herhalde http://www.sahibinden.com/1998_chorekee_4_0_xj_en_fulu-99WQQaXQQ16201231WQQpXQQdisplayitem.

Ben de düşünüyorum onu ama fiyatı biraz yüksek geldi gibi

fatih81_81' Alıntı:
bu size uygunmu?fiyatı sizin verdiginizin biraz üstünde fakat araç çok temiz ve bakımlı.araç bana ait değil bir akrabama ait bende çok kullandım memnun kalırsınız.linki burada

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=47074.msg520925#msg520925
araç kamuflaj giydirmedir.şuanda sökülmüştür.orjinal rengi füme dir.

onların fıyatı 23 25000 cıvarı aslında ama o arabanın sahıbı bıraz yuksek atıyo gecende aynısı 22.5 e satıldı ararsan belkı fıyatta anlasırsın ben o arabayı ınceledım benım dukanın yanında lpg cı var oraya geldıgınde ıyıce baktım gercekten cok temız bı arac

evet bu araba bıze yakın zaten hergun goruyom

umiterkan' Alıntı:

ucuz bir suzuki alın, parça lazım olursa aynısından bir tane daha alırsınız. :smiley: şaka değildir. bence oralarda işinizi görür. ne kadar teferruat o kadar sıkıntı yaratır.

rechargeable' Alıntı:
ucuz bir suzuki alın, parça lazım olursa aynısından bir tane daha alırsınız. :smiley: şaka değildir. bence oralarda işinizi görür. ne kadar teferruat o kadar sıkıntı yaratır.

konuya cevap yazarken tarihe de bi baksaydınız...ufaktan bir 1 yıl geçmişte...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR