2002 Grand Cherokee Için Sağ-sol Çıkma Katlanır Ayna Arıyorum.

Cengo-06

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar,

2002 Grand Cherokee 2.7 CDR için sağ sol çıkma katlanır ayna arıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşların bilgisine.
Orjinaline çok para istiyorlar, yan sanayiler katlanmıyor. Hurdacılara haber bıraktım ama yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum. İstanbul Ankara elden alabilirim.

kahraman826

buda benim aslan
Arkadaşlar merhabalar,

2002 Grand Cherokee 2.7 CDR için sağ sol çıkma katlanır ayna arıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşların bilgisine.
Orjinaline çok para istiyorlar, yan sanayiler katlanmıyor. Hurdacılara haber bıraktım ama yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum. İstanbul Ankara elden alabilirim.
sizin aynalara ne oldu sakaryada han jeep baktınızmı oğuzhan mülayim 05320659090
antalyadan ergün diyin beni söyleyin yardımcı olur eğer katlanırları bozuksa benimkide bozuk n.11 comda dişlileri var 52 tl alıp denemeyi düşünüyorum

mauvais

Zirve
bende daha önce tamir ettirdim, yine bozuldu, n11 deki dişlileri alıp yaptırmayı düşünüyorum bende, gerçi sorunun çözülmeyeceğini değiştirmem gerektiğini söyleyen de çok.
ayrıca ikinci el alacağınız da bir süre sonra bozulma riski taşıyacaktır.

Cengo-06

Yeni Üye
Benim sıkıntım sağ aynam zaten orjinal değil her halukarda oraya bir ayna almam lazım sol aynamda da hem motor dişlilerimde hemde ayna ayar dişlilerimde sıkıntı var. Tamir olabilir banada dediler ancak dişlilerin yuvası vidalı değil tırnaklı geçme ve kırılma riski yüksek en azından çıkma bulursam daha mantıklı olur diye düşündüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
100,010
Kullanıcılar
167,857
Son üye
Balcimstf

SON KONULAR

SON MESAJLAR