2002 Grand Cherokee Için Sağ-sol Çıkma Katlanır Ayna Arıyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Cengo-06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,442

Cengo-06

Yeni Üye
Arkadaşlar merhabalar,

2002 Grand Cherokee 2.7 CDR için sağ sol çıkma katlanır ayna arıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşların bilgisine.
Orjinaline çok para istiyorlar, yan sanayiler katlanmıyor. Hurdacılara haber bıraktım ama yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum. İstanbul Ankara elden alabilirim.

Etiketler
Arkadaşlar merhabalar,

2002 Grand Cherokee 2.7 CDR için sağ sol çıkma katlanır ayna arıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşların bilgisine.
Orjinaline çok para istiyorlar, yan sanayiler katlanmıyor. Hurdacılara haber bıraktım ama yardımcı olabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum. İstanbul Ankara elden alabilirim.
sizin aynalara ne oldu sakaryada han jeep baktınızmı oğuzhan mülayim 05320659090
antalyadan ergün diyin beni söyleyin yardımcı olur eğer katlanırları bozuksa benimkide bozuk n.11 comda dişlileri var 52 tl alıp denemeyi düşünüyorum

bende daha önce tamir ettirdim, yine bozuldu, n11 deki dişlileri alıp yaptırmayı düşünüyorum bende, gerçi sorunun çözülmeyeceğini değiştirmem gerektiğini söyleyen de çok.
ayrıca ikinci el alacağınız da bir süre sonra bozulma riski taşıyacaktır.

Benim sıkıntım sağ aynam zaten orjinal değil her halukarda oraya bir ayna almam lazım sol aynamda da hem motor dişlilerimde hemde ayna ayar dişlilerimde sıkıntı var. Tamir olabilir banada dediler ancak dişlilerin yuvası vidalı değil tırnaklı geçme ve kırılma riski yüksek en azından çıkma bulursam daha mantıklı olur diye düşündüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,423
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri