DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

2003 2.7 Crd Aldım, Birkaç Sorum Var...

'CHEROKEE' forumunda uslsy tarafından 18 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu 23201 kişi tarafından okunmuş, 247 cevap yazılmıştır

1. rsomuncu

rsomuncu doğa, kamp karavan meraklısı

Alınan Beğeni:
    3
    Meslek:
    kamu görevlisi
    Aracınızla ilgili bütün konuyu okudum ve aklıma düştü araç. Çok güzel olmuş son yükseltme ile. Bir konu var merak ettiğim ortalama yakıt tüketimi ne kadar. Mümkünse bilgi verirmisiniz.

2. KLL

KLL Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.

Alınan Beğeni:
    346
    ben katkılardan bu tip bir olumsuzluk görmedim. pek çok farklı araçta denemelerim olmuştur. 180 bin deki pejo 2.2 hdi motoruna aseton bile koydum en son. bence katkı tek başına km ile bağıntılı şekilde arızaya sebep olamaz. şanssız bir tesadüf olabilir, kaçak vs var ise onu enjektör uçlarını temizlemek sureti ile arttırmış olabilir mesela. dizel motor yapısı itibarı ile yeteri kadar filtre edilmişse normal ama ince yağ bile yakabilir. benzin ile çalışp 450 km yol gelen 3.0 WK biliyorum yetikli servisten. aracın tüm silindirleri ve enjektörleri haşattı çünkü su jeti gibi zarar vermişti basınç, ama araç hala çalışıyordu. dizel motor ilk icad edildiğinde fıstık yağı ile çalışması amaçlanmış.

3. mauvais

mauvais Kamp III

Alınan Beğeni:
    325
    selamm
    hangi araçtı bu? geçenlerde 4007 gördüm de ondan merak ettim.

4. KLL

KLL Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.

Alınan Beğeni:
    346
    boxer 2.2 panelvan.

Sami Demirpaz bunu beğendi.

5. atk07

atk07 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar,

Kısmetse bu hafta içi bende aranıza 2003 2.7 wj ile katılmak istiyorum. Araç alış verişi olana kadar acaba yanlış yoldamıyım diye forumları takip etmek istedim. Ancak USLYS arkadaşın aracında meydana gelen arızalar ve çözüm için uğraşlarını gördükçe bu araç için herşeye değer iması katıyor. Tüm paylaşımları soluksuz okudum ve kısmetse ileride lazım olur düşüncesiyle kısa kısa notlar alıyorum. Paylaşımlar için tekrar teşekkür eder devamının gelmesini dört gözle bekliyorum.
    Tanışma kısmına giriş yapmadım henüz lütfen mazur görün.

6. mauvais

mauvais Kamp III

Alınan Beğeni:
    325
    merhaba,

sizin de yazdığınız gibi, bu araçlar gönül işi, seven ceremesine katlanıyor ve sefasını da sürüyor.
    dikkat edilmesi gereken ise düzgün bakılmış bir araç bulmak, ondan da önemlisi iyi bir servis..

şimdiden hayırlı olsun diyelim.

7. atk07

atk07 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Bu konuda Antalya da önerebileceğiniz bir yer var mı? Proje 4x4 , yıldızım, ak oto diye bir araştırma yaptım ama daha iyi bir öneriniz olur mu?

8. mauvais

mauvais Kamp III

Alınan Beğeni:
    325
    antalya da benim bildiğim bir yer yok, forumlardan kullanıcılara ulaşın bence. usta işi çok büyük sıkıntı.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...