2004 - 2.0 Grand Vitara 75 Yanak Lastik Olurmu ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KABASAKAL_73 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,503

KABASAKAL_73

Yeni Üye
Merhaba,
Orjinal lastik ebadim 235/60/16. 5" yükseltme yaptiktan sonra aracima takacağim en uygun lastik sizce hangisidir ? Ben mümkün olduğunca aracin yüksek olmasini ve yükseltme yapildiktan sonra araçta lastiklerin küçük kalip kötü görünmemesini istiyorum.BF AT Almayi düşünüyorum.

235/70/16 --- Bu kesin oluyor galiba.
235/75/16 --- Bu lastik olurmu ? Sürtermi emin değilim.

Tecrübe ve bilginiz bana lastik siparişimde yol gösterecektir.Başka önerilerede açiğim.

Şimdiden çok teşekkürler.

Etiketler
5 cm yükseltme ile 225 75 16 max ebat takabilirsin.235 70 16da olur, daha küçük zaten.
5 inç ise 235 85 16 yani yaklaşık 32 oluyordu.

Becce yukseltme kiti 245 75 16 ancak oldu sürtmeler var. Arka camurluk kesilecek. Mahruti olmadan bu lastikleri cevirmez araç. Mahruti takiyorsaniz da dif seslerine hazirlikli olun. 235 85 16vyi ise hiç tavsiye etmiyorum. Kurdan gibi aks kirarsiniz. O dayansa kovan patlar. Tavsiyem 31 üstüne cikmamaniz.

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet 245 75 16 geniş ve ağır bir lastik zaten bende çok düşünmüştüm zamanında,alumınyum kovan sıkıntı Gvde döküm ile değiştirmek lazım.
235 75 16 diye ebat yok bildiğim kadarıyla.

Evet 245 75 16 geniş ve ağır bir lastik zaten bende çok düşünmüştüm zamanında,alumınyum kovan sıkıntı Gvde döküm ile değiştirmek lazım.
235 75 16 diye ebat yok bildiğim kadarıyla.
235 75 16 bazı markalarda var yani internette gorunuyor stokta var midir bilemedim.

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri