2004-2005-2006 Jeep Cherokee 2.8 Crd,nasıl Bilirsiniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan omnitemporal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 167
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 145,820

matchplus

Kamp III
Teşekkür ederim değerli yorumların için bende 2" get attırmayı düşünüyorum makineye biraz daha yüksek olur ayrıca birde lastik yanaklarını geniş almak istiyorum ki makine biraz daha kalksın. Allah kaza bela vermesin gayet temiz ve güzel duruyor sepet te hayırlı olsun )
Eyvallah kardeşim bende 255/70.16 var memnunum

Etiketler

boraboras

Yeni Üye
Merhaba, 300.000 KM, sıfırlanmış motor 2.8 CRD'lere bakılabilir mi? Yoksa uzak durmak mı lazım?
Genelde 150.000 civarına bakıyorum ancak bunlarında ucuz olanları hep sorunlu çıkıyor.

tenekekutu

Kamp II
Aslında 300 binde motor bitmez de bakımları düzgün yapılmıyor araçların açıkçası 300 bin çok 150 bin az diye birşey demek doğru olmaz,ben örneğin 250 bin km de araç aldım,testlere soktuk araç ilk günkü kondisyonuna çok yakındı.Bakım burada hayati rol oynuyor,aracın nereden bakımlı olduğunu sorun. Özel veya yetkili farketmez sürekli belli yere gidiyorsa sorun olmuyor genelde.

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
300 bin de motor bitmez. ancak çeşitli sebeplerle üst kapak çatlar hararet yapar ise blok da zarar görürse değişmesi yada tamir olması gerekebilir. bence usulünde tamir edildiyse problem olmayacaktır. sonuçta bunlar makine. önemli olan çalışma saatidir. yine de 300 bin km deki bir araçta bence en sorunlu şey otomatik şanzıman olacaktır çünkü otomatik şanzımanın ömrü 250 bin km civarında. bozulmasa bile balatalarının değişmesi lazım. tamiri çok pahalı ve en kötüsü gerçekten usta denecek bir adam duymadım şanzıman konusunda. varsa öğrenmek isterim. ucuz ise alınır yoksa alınmaz öyle bir araç. yada düzgün bir serviste bakım kaydı olacak tek tek.

tenekekutu

Kamp II
Otomatik şanzıman basit Jeep'lerde, klasik usul. 250-300 bin km aralığında balataları değiştirmek istiyor genelde. İstanbul için yine Nascar ve Davut Usta'yı öneririm. Diğer bilindik Jeep ustalarının da yapacağına veya yaptıracağına eminim,sistemi gördüm gayet basit diyebilirim.

namre3kutuk

Ana Kamp
Selam arkadaşlar,
2006 - 2007 model KJ Cherokee araçlar hoşuma gidiyor, fiyatları da makul denebilecek seviyede. Sadece hafta sonları ve uzun yolda kullanmayı planlıyorum.
- Bu araçların kronik sorunları var mıdır? Nelere dikkat etmek gerekir?
- 2.8 ya da 3.7 arasında hangisi daha iyidir, sağlamlık ve yakıt açısından?

sguvenc

Kamp I
Yer
Ankara
Selam arkadaşlar,
2006 - 2007 model KJ Cherokee araçlar hoşuma gidiyor, fiyatları da makul denebilecek seviyede. Sadece hafta sonları ve uzun yolda kullanmayı planlıyorum.
- Bu araçların kronik sorunları var mıdır? Nelere dikkat etmek gerekir?
- 2.8 ya da 3.7 arasında hangisi daha iyidir, sağlamlık ve yakıt açısından?
Bakımlı bır araç bulabılırsenız 2.8 KJ olabılır. Ben KK 2.8 CRD LIMITED kullanıyorum. Bakımlısına denk gelırseınız kronık problem yaşamazsınız.

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,390
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,481,990
Kayıtlı Üye Sayımız
168,414
Kaydolan Son Üyemiz
blues_finley
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 28 Günde Ziyaret Eden
Son 24 Saatte Ziyaret Eden

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir