2004 grand vitara cam rüzgarlığı bulamıyorum lütfen yardımlarınızı rica ediyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan technologyst Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,110

technologyst

Yeni Üye
Yer
KAHRAMANMARAŞ
Merhabalar 2004 model 5 kapı sızıki grand vitara aracıma cam rüzgarlığı arıyorum. Ancak bir türlü bulamadım Kahramanmaraşta yaşıyorum buradaki aksesuarcılarda yok.
Elif tuning ve gitti gidiyordakilerin hepsine sordum onlarda da yok. Bana bilen alan biri varsa yardımcı olabilir mi ?

Etiketler
Ynt: 2004 grand vitara cam rüzgarlığı bulamıyorum lütfen yardımlarınızı rica ediyorum

ıstanbul kadıkoy saygılı otoda var ben ordan aldım gayet basarılı

Ynt: 2004 grand vitara cam rüzgarlığı bulamıyorum lütfen yardımlarınızı rica ediyorum

gokhan5234' Alıntı:
ıstanbul kadıkoy saygılı otoda var ben ordan aldım gayet basarılı

Gökhan bey ilginiz içn tşkler şimdi saygılı oto ile görüştüm ancak bana fiyatı bayağı tuzlu geldi

2004 cam rüzgarlığı için 250 lira çok değilmi sizce de?

technologyst' Alıntı:
Gökhan bey ilginiz içn tşkler şimdi saygılı oto ile görüştüm ancak bana fiyatı bayağı tuzlu geldi

2004 cam rüzgarlığı için 250 lira çok değilmi sizce de?
hocam aksarayda yansanayısıne 150 lıra ıstıyolar rengı solma ve kırılma olayı fazla oluyomus ben orjınal aldım kafam rahat tavsıyem kalıtelı almanız

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri