DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

2005-2006 Nissan Pathfinder İn Ortalama Motor Ömrü Nekadardır.

'PATHFINDER' forumunda merdoglu38 tarafından 30 Haziran 2014 tarihinde açılan konu 11624 kişi tarafından okunmuş, 9 cevap yazılmıştır

1. merdoglu38

merdoglu38 Bizi bilmeyenler ne bilsin, bilenlere silâm olsun.

Alınan Beğeni:
    1
    Meslek:
    iş adamı
    Arkadaşlar, son zamanlarda 2.5 tdi nissan pathfindere mekar saldım ve almaya niyetlendim. sanayide bir ustaya da düşüncemi açtım. bana bu aracın renoult motoru kullandığını ve motor ömrünün çok kısa olduğunu (250-300 bin) olduğunu söyledi. ayrıca kullanım maliyetinin özellikle parça ve yakıt masrafının çok fazla olduğunu söyledi.
    Kullanan kardeşlerden ricam bu konudaki bilgilerinizi paylaşır mısınız. Teşekkürler...

Etiketler:

2. eray1979

eray1979 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Meslek:
    Gayrimenkul
    Merhaba bende bu aractan almayi dusunuyorum 2005 model 200.000km de. Siz sorulariniza yanit bulabildinizmi?

3. milimadami

milimadami Kamp I

Alınan Beğeni:
    146
    Meslek:
    tasarım
    Web Sitesi:
    http://www.milimadami.com
    Bu konu canlanır mı? Niyetine girmek üzereyiz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. mauvais

mauvais Kamp III

Alınan Beğeni:
    338
    sanmam :smiley:

çok fazla kullanıcısı olmuyor buralarda. 2 sene önce ben de çok araştırdım bunları. ilk dikkatimi çeken ise ilandaki araçlar çok temiz bile olsa büyük bir kısmı ya şanzıman ya da motor yaptırmıştı. sonra soğudum araçtan. zaten deli fiyatlar çekiyorlar.

kasa güzel, iç hacim geniş, dizel, donanımlı vs özelliği çok ama sağlamlığı nasıl?

milimadami bunu beğendi.

5. milimadami

milimadami Kamp I

Alınan Beğeni:
    146
    Meslek:
    tasarım
    Web Sitesi:
    http://www.milimadami.com
    Kullananlar memnun gibi. Bir kaç kişiyle konuştum. İlandaki araçların kilometreleri çok yüksek. Motor yaptırmaları doğal değil mi dersiniz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. mauvais

mauvais Kamp III

Alınan Beğeni:
    338
    ben açıkçası kullanıcısına denk gelmedim, ondan araba iyi-kötü yorumu yapamıyorum. ama ararken takip ettiğimde edindiğim izlenim buydu ve bu sebepten vazgeçtim. 200-250k daki bir aracın motor yapılması bence normal değil, WJ2.7 ya da WK 3.0 larda bu kmlerde motor yapılmış pek yok, enjektör değişimi olabilir ama motor yapılması bana göre pek hoş değil.

şimdi ben de baktım araçlara evet km ler uçmuş gitmiş, zaten 17 tane satılık var ve 9 tanesi de galeriden. bu da düşündürücü

milimadami bunu beğendi.

7. KLL

KLL Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.

Alınan Beğeni:
    377
    hele nissan dizel motoru mümkün değil bozulmaz. bozulmamalı. araçlara deli para istiyorlar. al elinde kalsın sonra.

milimadami bunu beğendi.

8. Likya

Likya Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    19
    Merhaba
    Ben de 2008 model pathfinder var 214 bin kilometrede çok memnunum hiç bir sıkıntın çıkartmadı bende alırken çok araştırdım ama maalesef çok birşey bulamadım konu hakkında yardım isteyen olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olurum gerçi motor konusunda çok bilgi sahibi satılmam ama almadan önce servis de araştırdım sanayi de ki ustalara sordum bu tarz araçların motorlarının ve sanjımanın çok sağlam olduğu ve hiç bir sıkıntı cıkartmadıgı söylendi ben aldığında 200 binndeydi ben yaklaşık 15 bin kilometre yol yaptım şuana kadar bir sıkıntı yok bi kara duman atma problemi var o da turbo motoru yırtulmıstı azaldı ama tamamen gitmedi zamanla gider dediler
    Motor aksama navarayla aynı bazı ufak parçaları farklı o sebepten parça sıkıntısı çok cekmeyiz bazı ufak tefek aksesuarları aliexpress sen sipariş verdim daha uygun fiyata geliyor

20171227_205049.jpg

9. can26

can26 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    @Likya! Aracı hala kullanıyor musunuz? Önerir misiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. cihangirx

cihangirx Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    17
    bendede 2006 var menmunum. araç alınınca ilk önce radyatör değişmemeişse kesinlikle değişmek lazım motor yaptıranlar genelde bu yüzden yaptırıyorlar

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

1. patfinder 2.5 offroad nasıl bir araç

,
  2. nissan skystar motor ömrü