2006 Jeep G.c Multimedya

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mosmoruk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,409

mosmoruk

Ana Kamp
Selamlar, 2006 Jeep Grand Cherokee limited Aracıma İstanbul veya İzmir de multimedya taktırmak istiyorum.Bu işi yaptıran var ise yorum ve öneri istiyorum.Alp.

Etiketler
Merhaba,
Araca multimedya cihazını Ümraniye de Princess otel karşısındaki multimedya dükkanında taktırabilirsiniz.
Ben oraya sormuştum 1000 lira gibi bir fiyat vermişti geçen sene. Araçtaki orijinal amfi sadece orijinal teyp ile çalıştığından amfiyi de iptalk edip yeni amfi takıyorlardı.
Sonrasında kendim AUX girişi yapıp üzerine de bluetooth modulü takınca ihtiyacım kalmadı, orijinal teybini kullanıyorum şu anda. Müzik ve navigasyon işini de bluetooth dan bağlanıp telefondan hallediyorum.
Multimedya teyp taktırılacaksa teybin arkasındaki konnektörleri kesip yeni cihazın kablolarını ekleyip bantladıklarından dolayı ben taktırmamıştım.
Aklınızda olsun benim ihtiyacımı gören şekilde AUX girişi işinizi görecekse aşağıdaki linkteki şekilde yapabilirsiniz.
Resimli olarak anlatmıştım. Yapması çok kolay, cihaz değiştirmektense bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Gc Wk 2005-2010 Multimedya Cihazına Aux Girişi Yapımı

Bu arada teyp için navigasyon DVD'sini arıyormuşsunuz.
Benim aracımda var.
Bir yerlerde buluşup bir kopya alabilirsiniz.

Selam,verdiğiniz linkdeki adımları birebir uyguladım ve sayenizde bu derten kurtuldum.Lehim işini telefon tamiri yapan bir arkadaşıma yaptırdım,onlar daha hassas çalışacak uygun ekipmana sahip.Lehim yapılacak 18-20 nolu bağlantılar çok minik olduğundan gözüm yemedi riske atmak istemedim.Bir de aux u bağlayıp cd yi açtığımda ikisi birden duyulmaya başladı yani cd sesi kesilmedi.Bende internetten araştırdım ve ''Sessiz'' bir mp3 yaptım onu takınca oldu.Navi cd si de varmış içinde ancak arkada ayrı bir soketi var o çıkık idi takınca saat otomatik olarak ayarladı kendini.Paylaşımınız çok faydalı oldu çok teşekkür ederim.Alp-Kuşadası

Merhaba,
Araca multimedya cihazını Ümraniye de Princess otel karşısındaki multimedya dükkanında taktırabilirsiniz.
Ben oraya sormuştum 1000 lira gibi bir fiyat vermişti geçen sene. Araçtaki orijinal amfi sadece orijinal teyp ile çalıştığından amfiyi de iptalk edip yeni amfi takıyorlardı.
Sonrasında kendim AUX girişi yapıp üzerine de bluetooth modulü takınca ihtiyacım kalmadı, orijinal teybini kullanıyorum şu anda. Müzik ve navigasyon işini de bluetooth dan bağlanıp telefondan hallediyorum.
Multimedya teyp taktırılacaksa teybin arkasındaki konnektörleri kesip yeni cihazın kablolarını ekleyip bantladıklarından dolayı ben taktırmamıştım.
Aklınızda olsun benim ihtiyacımı gören şekilde AUX girişi işinizi görecekse aşağıdaki linkteki şekilde yapabilirsiniz.
Resimli olarak anlatmıştım. Yapması çok kolay, cihaz değiştirmektense bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Merhabalar,

Ben de 2006 GC 3.0 CRD kullanıyorum. Orjinal teybin ekranı ara ara gidip gelmeye başladı. Son zamanlarda ise bu kararma süreleri sıklaştı ve uzadı. Sorduğum yerler ekran kartı değişmeli şeklinde yorumda bulundular. Sözünü ettiğiniz yerde çıkma orjinal teyp bulma şansım olur mu dersiniz? Öyle ise, iletişime geçmek isterim kendileriyle şayet isim bilgisi verebilirseniz. Ayrıca navigasyon CD arayisindayim ve İzmir'de yaşıyorum, bu konuda nasıl bir destek alabilirim sizden ?
Teşekkürler, Hoşçakalın ,

Benzer olay benim de başıma gelmiş idi önceden,3. sanayide bir tamirciye yönlendirdiler beni 2-3 ay orada kaldı cihaz.En az 8-9 defa git gel yaptım.Abi kart bekliyorum, abi kart uymadı,abi bla-bla-bla.Sonra internetten 2. el buldum aldım.Öyle çözdüm işi.Arızalı cihaz da hala o sözüm ona ustada.Bu araçlara, meraklıları yeni multi medya cihaz taktırıyor belki öyle denk gelir alın bir ikinci el sağlam kullanın derim.Ben Sahibinden de bulmuşdum.Navi disci niye lazım,zaten bu cihazda navi Türkiye'de çalışmıyor.

Sanırım aynı ustaya gitmişiz 3. Sanayide. Benim cihazın da öyküsü aynı, aynı oyalamalar aynı bahaneler, ve orada aynı arızadan uzun zamandır bekleyen bir cihaz ! Sizinki olsa gerek.
Navi cd olayını sanırım ben yanlış anladım, Tr'de çalışmasını sağlayacak, tr haritalarının bulunduğu bir cd'den söz edildigini düşünmüştüm.
Hoşçakalın,

Benzer olay benim de başıma gelmiş idi önceden,3. sanayide bir tamirciye yönlendirdiler beni 2-3 ay orada kaldı cihaz.En az 8-9 defa git gel yaptım.Abi kart bekliyorum, abi kart uymadı,abi bla-bla-bla.Sonra internetten 2. el buldum aldım.Öyle çözdüm işi.Arızalı cihaz da hala o sözüm ona ustada.Bu araçlara, meraklıları yeni multi medya cihaz taktırıyor belki öyle denk gelir alın bir ikinci el sağlam kullanın derim.Ben Sahibinden de bulmuşdum.Navi disci niye lazım,zaten bu cihazda navi Türkiye'de çalışmıyor.
teknikel cem :D

Merhabalar,

Ben de 2006 GC 3.0 CRD kullanıyorum. Orjinal teybin ekranı ara ara gidip gelmeye başladı. Son zamanlarda ise bu kararma süreleri sıklaştı ve uzadı. Sorduğum yerler ekran kartı değişmeli şeklinde yorumda bulundular. Sözünü ettiğiniz yerde çıkma orjinal teyp bulma şansım olur mu dersiniz? Öyle ise, iletişime geçmek isterim kendileriyle şayet isim bilgisi verebilirseniz. Ayrıca navigasyon CD arayisindayim ve İzmir'de yaşıyorum, bu konuda nasıl bir destek alabilirim sizden ?
Teşekkürler, Hoşçakalın ,
Hocam aynı sorun bende var nasıl yaptınız siz teyip için

Merhaba,

Hocam teyp için aynı sorun bende var double Multimedya hangisini önerirsiniz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.