2007 Model Suzuki Jimny Kırmızı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kemalhanoray Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,061
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: 2007 Model Suzuki Jimny Kırmızı

TezzMertek' Alıntı:
Bu mesaja kızmış olmalı.

Verilecek yanıt;

" Satın alacak kişi ustasını alsın gelsin. Aracı istediği gibi kontrol etsin. "

- Bunun harici 2 üst model aracım var diye belirtince daha fazla antipatik oluyor arkadaşımız. :(

İnsan her zaman eşref modunda olamıyor murat bey

Etiketler

Öyle Ömer bey,

Sanal ortam ses - mimik vs olmayınca.

dopamin' Alıntı:
Valla sedat ağam neye kızdığını anlamak için topiği okumak yeterli bi adam malı ile nasıl rezil olurmuş görürsün zıvanadan çıkardılar vatandaşı
Ömer Bey bu kardeşimiz arabasına kötü iş yaptırmaz iyi bir genç saygılı kibar beyefendi valla ne diyeyim yazmış nasıl,neden,ne için yorumda yapamıyorum diğer arkadaş kötü bir şeyde yazmamış kör şeytana lanet etmeli ne diyebilirim

TezzMertek' Alıntı:
Bu mesaja kızmış olmalı.

Verilecek yanıt;

" Satın alacak kişi ustasını alsın gelsin. Aracı istediği gibi kontrol etsin. "

- Bunun harici 2 üst model aracım var diye belirtince daha fazla antipatik oluyor arkadaşımız. :(

Bu mesajı kızdırmak veya herhangi bir art niyet ile yazmadım.
Kendisi niye satılmıyor diye kızgın mesajlar yazınca sakin olması maksadiyle "Her işte bir hayırardır" baabında yazıldı.
Hepimiz biliyoruz ki, oto 2. el piyasasında bir kafa karışıklığı ve dengesizlik ve bu işin kompetanlarının firsat yaratma isteğiyle ucuza mal kapatmak gibi bir istekleri var.
Dolayısı ile satıcılar bazen zor durumda kalmakta ve satış süresinin uzunluğu nedeniyle planlarını uygulayamamaktadırlar.
Bu işin satışta olan malın iyliği ve kötülüğü ile ilgisi yok.
Alışmadığımız ekonomik dönemlerden geçiyoruz.
Bu da gayet normal çünkü;
Çocukluğum ve gençliğim den beri yüksek enflasyona alışmış olan ben, şimdi maaşıma yapılan zammın yüzde 5 olması ile enflasyon nedeniyle zarardamıyım, kardamıyım mantık sinsilesi içinde henüz çözmüş değilim.
Cebimdeki harcadağım para ile gelirimdeki artış, resmi enflasyon rakkamları ile tutmuyor.
Eskiden yüksek enflasyon vardı evet ama cebimden çıkan para ile gelen para hemen hemen aynı oranda artıyordu.

Tabii bu durum insanların alışveriş ve geleceğe dönük planlarını etkiliyor sanırım.
Bir de bu durum insanları her konuda şüpheci yapıyor.

Genç arkadaş ta haklı .... İyi niyetle yazılan bir konu nerelere gitti....

Bende buna alışamadım... Her şeyi iyi niyetle değerlendiriyoruz işte...

Kusura bakmasın artık.... :smiley:

Öncelikle değerli büyüğüm sedat abime cevap vermek istiyorum ; acaba benide kalaylar mı demişsin de abi olur mu öyle şey ne haddime..ben sadece konu başlığının çekildiği yerlere kızıyorum konu nerden nereye gelmiş baksana..genellemek istemiyorum ama gezenbilir artık eskisi gibi değil..hani derler ya "artık buranın yerlisi kalmadı burda!" Aynen o durumda gezenbilir..ben haklıysam ve benim haklarımın başladığı yere kadar birisi elini kolunu DİLİNİ uzatıyorsa ben orda zıvanadan çıkarım..sanane benim aracımın yükseltmesinden ? Ben fikir sordum mu ? Hayır..ben ne diye açmışım konuyu ? Satılık şlanı duyurusu..bu konunun altına yazılır mı böyle bişe ? Bilmeyen insan derme çatma bileyler yapılmış orası burası kurcalanmış zanneder! Bugune kadarki gezenbilir yazılarımı oturun tek tek okuyun ; abiye abi , kardeşe kardeş , üstada üstad demişimdir yani kısaca sezarın hakkı hep sezardadır..ama yanlış olanıda yermekten hiç utanmamışımdır,korkmamışımdır..ben artık bu siteden gören birinede satmıyorum bu aracı ! Söyledim tekrar söylüyorum jimny'den hariç 2 TANE ÜST SINIF ARACIM VAR ! 50.000TL'de verse Vermiyorum ! Adana Ve çevresine HİÇ VERMİYORUM ! Satacağım adamı ben seçicem ! Var Mı Bunada İtirazı Olan ? Ama belli gökhan beyin gözü kaldı b.k atıp piyasa indirmeye çalışıyor :smiley: gel sana fiyatım 21.000TL :smiley: alkışlıyorum Seni GöKHAn ! 47 yaşında da olsan BENİM İÇİn BU SAATTEN SONRA Gökhan'sın !

kemal bey,
yazılarınıza hep nezaket içinde ve sadece bilgi vermek için cevap verdim. aracınızı küçümsemek veya senin deyiminle bok atmak için değil. ancak sizin verdiğiniz cevaplar ve uslupler hep kendinizi çok bilen, sadece sizin söylediklerinizin doğruluğunu iddia eden ve diğer kişilere ( özellikle bana) hakaret dolu oldu. kimse size dil uzatmadı ama herkes yazdıklarınıza şaşırdı durdu...! abiye abi , kardeşe kardeş , üstada üstad dediğinizi belirtmişsiniz ama yazdıklarınız hiçte böyle durmuyor..

"Klavye delikanlılığı, gevezelik yapmicaksın, Kim ne tepki verirse versin umrumda değil! Gezenbilirde senin gibi boş beleş insanlar çoğalmaya başladı kökünüzü kurutmak şart oldu ..."

yukarıda yazdıklarına bak, içine düştüğün duruma bak..benim gözün senin hangi malına kalırki ..komiksin.. benden sana hiç böyle ithamlar, yazılar geldimi...sana sadece nezaket içinde bilgi aktarmaya çalıştım ve hala sana insan gibi yazıyorum.
beni alkışlamışsın, teşekkürler.
gökhan

Ben daha bişey yazmak istemiyorum admin arkadaşlarda konuyu kilitlesin lütfen yazıklarımın hepsinin arkasındayım konu farklı noktalara geldi

admin arkadaşlardan benimde ricam var, kişilere kabalık, terbiyesizlik ve hakaret içeren yazışmalara izin verilmesin.

teşekkürler,

gökhan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,084
Kaydolan Son Üyemiz
muraska6105

Geri