2008 Xtrail 2.0 Dci

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Safariav Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,047

Safariav

Yeni Üye
Nasip olursa 2008 xrtail 2.0dcı almayı düşünüyorum bu konuda ciddi anlanma bilgilerinize ihtiyaç duyuyorum yardımcı olurmusunuz genel kullanım amacım av ve doğa olarak düşünüyor tabi ara sırada asvalt tabiki☺️ Vereceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim.

Etiketler
Nasip olursa 2008 xrtail 2.0dcı almayı düşünüyorum bu konuda ciddi anlanma bilgilerinize ihtiyaç duyuyorum yardımcı olurmusunuz genel kullanım amacım av ve doğa olarak düşünüyor tabi ara sırada asvalt tabiki☺️ Vereceğiniz bilgiler için şimdiden çok teşekkür ederim.

temiz ,sıkıntısız bir araç aldığınız taktirde bakımlarını düzgün yaptığınız zaman sizi üzmez. (ortalama yakıt 9 lt)
arazide ve asfalt da rahatlıkla kullanırsınız .Doğru lastiği taktığınızda Özellikle arazide hiç sıkıntı yaşamazsınız.gerçekten güzel bir araçtır.
hayırlı olsun şimdiden

Selam değerli bilgiler için teşekkür ederim.Daha önceki forumlarda bu araçlarda su geçişleri ve arzi şartlarında ön tekerlerin rulmanlarında çok sorun yaşandığını yazmışlar bu doğrumudur?

Selam değerli bilgiler için teşekkür ederim.Daha önceki forumlarda bu araçlarda su geçişleri ve arzi şartlarında ön tekerlerin rulmanlarında çok sorun yaşandığını yazmışlar bu doğrumudur?

ben o şekilde bir sorunla karşılaşmadım bilemiyorum.(tabi derin su geçişleri yapmıyorum,ağır offroad aracı değil)

Amacım off road değil sadece daha önce bahsettim aktiviteler av ve ufak kamp etkinlikleri bahsi geçen konuda arkadaş aynen şunu diyor su geçişlerim öyle yarım metre falan değil sadece tekerin yarısına gelebilecek sulardan geçtim diyor birde o araç biraz daha eski model bunu söylememde fayda var 2004 benzinli

Amacım off road değil sadece daha önce bahsettim aktiviteler av ve ufak kamp etkinlikleri bahsi geçen konuda arkadaş aynen şunu diyor su geçişlerim öyle yarım metre falan değil sadece tekerin yarısına gelebilecek sulardan geçtim diyor birde o araç biraz daha eski model bunu söylememde fayda var 2004 benzinli

2 si farklı araç .
Ben aktif kullanıyorum hiç bir sorun yok ,ağırlıklı dağ tepe hatta karavan çekip gidiyorum .
Hayırlı olsun şimdiden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR