2010 Range Rover Sport Hse 3.0 Tdv6 Dizel Kısıtlı Performans Sorunu!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arhanaksoy Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,670
Beyler 2010 Range rover sport aracımda kısıtlı performans uyarısı alıyorum. Sebebi nedir bulabildiniz mi?

Herkese merhabalar, 2010 model Sport 3.0 dizelim var. Bugün yolda giderken gaza bastığım halde araç 130 un üstüne çıkmıyordu. Ve arıza lambası yakıp kısıtlı performans uyarısı verdi. Turbo arızası falan diyorlar diğer forumlarda. Yardımcı olurmusunuz?
Hocam bende de aynı araç var. Kısıtlı performans hatası verdi. Servise götürüp bilgisayara bağlayınca mazot filtresi arızası verdi. Değiştirdik tekrar aynı arızayı verdi. 2 ay uğrastık. Sonunda bir usta aynı zamanda enjektör kodlaması diye uyarı veriyorsa enjektörleri tamirden gecirin çözülür dedi. Başka bir aracta bu şekilde sorun cözülmüş. Yarın enjektörler tamirden gelecek.Sonucu buraya yazarım

Slm herkese bendede range rover sport 2012 3.0 diesel var ayni arıza 10 gündür kapi kapi ustaları geziyor kimse araziyi bulamiyor bende senin gibi çok parçalar değiştirdim amma olmadi inşallah yarin başka bir ustaya gidecem ve o bana dedi ki 350€ ver bana sana bu arızayı halldecem buda halletmese bu sefer ustayı ben halledecem hallederse yarin yazarım size arıza nedenini.
05559921572 lütfen bende bilgilendiririmisiniz aynı arsa 2012 mode 3.0 sdv aracimdada var

Slm herkese bendede range rover sport 2012 3.0 diesel var ayni arıza 10 gündür kapi kapi ustaları geziyor kimse araziyi bulamiyor bende senin gibi çok parçalar değiştirdim amma olmadi inşallah yarin başka bir ustaya gidecem ve o bana dedi ki 350€ ver bana sana bu arızayı halldecem buda halletmese bu sefer ustayı ben halledecem hallederse yarin yazarım size arıza nedenini.
Hocam benide bilgilendirirmisiniz 2012 sport 3.0 sdv aracim var ayni arıza var

Herkese merhabalar, 2010 model Sport 3.0 dizelim var. Bugün yolda giderken gaza bastığım halde araç 130 un üstüne çıkmıyordu. Ve arıza lambası yakıp kısıtlı performans uyarısı verdi. Turbo arızası falan diyorlar diğer forumlarda. Yardımcı olurmusunuz?
abi selamün aleyküm sorunun nerden oldugunu ve çözümünü bulabildinmi acaba?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri