2011 Volkswagen Amarok 4x2 Trendline

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hfb44 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,977

hfb44

Kamp III
Yer
İstanbul
Merhaba
Belki hatırlayanlar olur yapımı neredeyse 1.5 sene süren bir Land Rover Defender'ım olmuştu.
Şimdi Amarok aldım, tecrübelerimi zaman buldukça sizlerle paylaşacağım. Volkswagen Amarok ile ilgilenen kişilere belki biraz fikir verebilirim.

Selamlar

Aracın teknik özellikleri

Volkswagen Amarok 2.0 BitDI (2 litre çift turbo)
Trendline
4x2
Çift Kabin
163 PS
400 Nm tork 1500/2000
2052 Kg ağırlığında
Azami hızı 182 Km
Yaklaşık 5.2 metre uzunluğunda
ESP, ABS, ASR, EDL, OFF ROAD ABS, İniş çıkış asistanı, Cruise kontrol vs vs...

Bir iki fotoğraf koyuyorum. Biraz değişiklik yaptım onları şöyle sayabilirim;
Amarok 4x2 Trendline (baz donanımı) ve 16 inch alaşım jant ve 245/70/16 Bridgestone Dueler H/T lastiklerle geliyor.
Ben onları Highline'daki ölçülere getirdim yani, 18 inch alaşım jant ve 255/60/18 ölçülerinde Kumho Road Venture taktırdım.
Teybi her iki donanımda da aynıydı ismi sanırım RNS ya da RCD 310. Onu Volkswagenin kendi araçları için ürettiği Zenec marka multimedya sistemiyle değiştirttim. Geri dönüş kamerası da eklettim.
Arka bagaj havuzu ve yan basamakları ekstra.

Durum şimdilik budur
Herkese iyi bayramlar

Hasan Fehmi Bayramoğlu

Eski lastik jantlarıyla

[attachment=1]

Yeni jant lastikler takılmış

[attachment=2]

Zenec NC 2010

[attachment=3]

YAN BASAMAKLAR TAKILMIS

18 INCH JANT LASTIK TAKILDIKTAN SONRA

ZENEC TV HARIC BUTUN FONKSIYONLAR VAR

Etiketler
Ynt: 2011 Volkswagen Amarok 4x2 Trendline

aracınız hayırlı olsun Amarok'u Gezenbilirde Görmek Çok Güzel iyi paylaşımlar

Hayırlı olsun.Birşey merak ettim arka difransiyel kilidi varmı acaba bunda ?

hocam uzun boylu insanlar için arkada diz ve baş aralığı yeterli mi sizce? yakıt konusu nasıl memnun musunuz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri