2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil

ar5l4n

Yeni Üye
arkadaşlar 2011 4x4 3.0 lt otomatik wildtrak aracım rampada 50-60 km hıza kadar düşüyor.Herhangi bir arıza lambası yanmıyor.Hararet normal seviyede duruyor.Servise gittim hiç bişey bulamadılar ama araba rampada gitmiyor.Turbo sağlam.Hava akış sensörü sağlam aracı cihaza bağladık sıkıntı çıkmadı.Sizce sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim

jurnal

Ana Kamp
Ynt: 2011 Wildtrak Rampada Çekmeme Sorunu Acil

Nasll dusuyor yani 2 cekerde iken mi 4 cekere mi biraz anlatirsan yardimci olmak isterim titreme yapiyor mu

ar5l4n

Yeni Üye

Titreme yok hocam araba kendini sabitliyo bi hiza o hizi gecmiyo.bagiriyo ama gitmiyo her turlu ayni seyi yapiyo 4 cekerdede 2 cekerdede

jurnal

Ana Kamp

Arazi modunda nasil peki sorun varmi yani bu modda da zorlaniuor mu

jurnal

Ana Kamp

Bu arada duz mu otomatik mi vites

jurnal

Ana Kamp

Konuyla alakasiz ama bende model yukseltecem konfor nasil ve yakiti ne yakiyor km de

jurnal

Ana Kamp

Zorlandigi zaman siyah duman atiyor mu buna dikkat et bir de zorlandiginda vites kucult deviri yukselt dene

otomak

Ford ranger servis

Aracı Kartal'a Getirin Bi Bakalım

muratelal

Yeni Üye
arkadaşlar 2011 4x4 3.0 lt otomatik wildtrak aracım rampada 50-60 km hıza kadar düşüyor.Herhangi bir arıza lambası yanmıyor.Hararet normal seviyede duruyor.Servise gittim hiç bişey bulamadılar ama araba rampada gitmiyor.Turbo sağlam.Hava akış sensörü sağlam aracı cihaza bağladık sıkıntı çıkmadı.Sizce sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim
Sorun neden kaynaklanmış bilgi alabilir miyim. 2.2 Ford ranger otomatik vites var bende de aynı sorun var çözüm bulamadık hala turboyu da kontrol ettirdik

enesseyidoglu

Yeni Üye
Merhaba sizinki kadar olmasa da benzer bir sıkıntı bende de vardı. 2006 otomatik honda crv aracım rampalarda hız düşürüyordu fakat motor bağırmaya devam ediyordu. Ustamız şanzımanla alakalı olduğunu, baskı balatanın değişmesini söyledi. Yalnız yaptırmadığım için sonucunu paylaşamıyorum. Belki bir şanzıman ustasına gösterirseniz yardımcı olabilir. İyi günler...

muratelal

Yeni Üye
0
Sorun neden kaynaklanmış bilgi alabilir miyim. 2.2 Ford ranger otomatik vites var bende de aynı sorun var çözüm bulamadık hala turboyu da kontrol ettirdik
Sorun çözümünü buldunuz mu bende de Ford ranger 2.2 otomatik vites var rampada çekiş düşüyor. Kutup başını söküp takıyorum düzeliyor. Servis de çözüm bulamadı arıza kodu vermiyor

muratelal

Yeni Üye
Sorun bulabildinizmi

Forum istatistikleri

Konular
100,038
Kullanıcılar
167,912
Son üye
ogundegirmenci

SON KONULAR