2012 Model Yeni Pick-Up Korando Sports Türkiye'de

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dammak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 449
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 78,132

dammak

Kamp II
Yer
İstanbul
Geçtiğimiz yıl 2011 Mart ayında Cenevre Fuarında tanıtılan yeni nesil 2012 Actyon Sports (SUT1) şu ana kadar ne Avrupa nede dev ABD pazarında satışa sunulmadı. Bu nedenle araç hakkında pek fazla bilgiye sahip değiliz. Bildiğim kadarıyla sadece Kore’de o da Korando Sports adıyla çıktı.

Aslında araca ilişkin olarak ortalıkta dolaşan fotoğraflarda pek doyurucu değil. Aracın tanıtılmasının üzerinden yaklaşık 1 yıl geçmiş olmasına rağmen halen Kore dışında herhangi bir yerde satışa sunulmamış olması insanı düşündürmüyor değil. Acaba Ssangyong teknik ve görsel olarak beklenmedik bir sürprize mi hazırlanıyor?

Bütün bu küçük bilinmezleri yan yana koyunca ortaya koskocaman bir bilinmez çıkıyor…Umarım çok kısa bir süre içerisinde araç üzerindeki bütün sis bulutları dağılır ve bütün berraklığı ile her şey ortaya çıkar…
Şahsen ben bu araçtan çok umutluyum…
Eğer mevcut Actyon Sports’tan teknik olarak biraz daha güçlü ve donanımlı görsel olarak da biraz daha kaslı bir araç ortaya çıkarsa…

Ehh bir de ehven fiyatlarla satılırsa…
Neden olmasın; bir tane Ssangyong araçta ben almayayım…

Etiketler

Ben Mart ayından pek umutlu değilim...
Hani gelmeside yetmez zaten...
Fiyatının da 2011 AS'lerin fiyatı kadar uygun olması gerekiyor...
Bütün bunlar olursa Haziran - Temmuz'a kadar 1 tane alınıp tatil için yollara düşülür diye düşünüyorum... ;D

az once umraniye ssang servisdeydim bende sordum mart dediler ...suan ellerinde korando suv modeli var peynir ekmek gibi sattıklarını belirttiler ....

60 bin liranın çok altında olur bunun suv unu 59900 liraya veriyorlar. bunuda maksimum 50000 lira falan olur

Ssangyong actyon sports un en full modeli 50.000 TL üzerinde satılıyorsa bu aracın en full versiyonu 60 ila 65 bin arası olur.

sabri yucel' Alıntı:
motor sanziman ve teknik altyapı bizim araclarla aynı aracın ici farklı ...birde 15 jant vardı benim baktigim modelde ....

Yeni aracın iç - dış tasarımının yanı sıra motoru ve yürüyen aksamında da bazı değişiklikler var...

Yapılan değişiklikler makyajın ötesine gitmiş...

İnşallah fiyatta gitmez... 8)

arkadaşlar bugun tuzla merkez servisine gittim korondoyu yakından inceleme şansim oldu
arac da şase yok monoblok 175 begyir 360 tork euro 5 ... 2.0 xdi motor 6 ileri manuel ve otamatık secenekleri
mevcut aynı zamanda 2 ve 4 ceker alternetifleri mevcut
2 cekerler onden cekiyor ...4ceker olanlar sureklı 4 ceker awd oldukca konforlu
2 cekeri 59950 tl kardesimdeki nissan oguashıyı verip muhtmelen koronda alacak

bizim actyon sports gibi kullanılacak bir arac degil en azından yazık olur ;D tam bir sehir suv diyebilirim ...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri