2013 Modellerde Duster’ın Kasası Değişiyor ve Otomatik Şanzıman Geliyor mu?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan dammak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 46,168
Ynt: 2013 Modellerde Duster’ın Kasası Değişiyor ve Otomatik Şanzıman Geliyor mu?

geçen gün ben de az kalsın duster kervanına katılıyordum. Sembolümü satıp 2. el duster almak üzereydim ki o arada beğendiğim araç satılmış.

Etiketler
Ynt: 2013 Modellerde Duster’ın Kasası Değişiyor ve Otomatik Şanzıman Geliyor mu?

Yeni dusteri beklemek lazım.
Makyajlı hali degil yeni kasayı.

renault duster otomatik modeli.....

Dusterautomatic1

Dusterautomatic2

makyaj falan lazım değil birtek şu cam düğmlerini cama alsalar yetecek bana.bir akıllı çıkıp şu cam düğmelerini kapıya uygulasa parayı bulur gibime geliyo....

devit3' Alıntı:
makyaj falan lazım değil birtek şu cam düğmlerini cama alsalar yetecek bana.bir akıllı çıkıp şu cam düğmelerini kapıya uygulasa parayı bulur gibime geliyo....

Benim Duster'da kapıda düğme yerleri hazır, üzerinde plastik kapak var.

Yahu arkadaş şu el freni koluna körük yapmak bu kadar mı zor otomatiğinde bile yok. Vitese koymadık el frenine koyalım mantığıda yok giden gittiğiyle kalıyor

Otomatik vites seçeneği yurt dışında sadece 4x2 modellerde var ;) 4x4 için henüz yeni bir otomatik şanzıman üretilmedi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR