2014 Duster Ses Sistemi Için Bişeyler Yapayım Dedim. Ama Olmuyor.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alpgiray50 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,252

alpgiray50

Yeni Üye
arkadaşlar iki tane ön kapı hoparlörü aldım . jameson js13 taktım ama. bas olayı olmuyor. teybin çıkkışları çok zayıf. ön döşü sökmek istiyorum ama gevşer diye de korkuyorum. eğer elinde bi resim olan falan varsa. baya bi izledim videoları. bilen arkadaşlardan akıl alayım

Mkp379

Etiketler
Anfi falan filan olayına girmedikten sonra sadece hoparlörleri değiştirerek randıman alamazsınız, daha önce denendi yani dediğiniz gibi bas olayı orjinal kolonlar daki gibi iyi olmuyor, ilave olarak twiter takanlar oldu
Teybi sökmek için plastik ekipman gerekir öncelikle plastik aksamı bozmamak için
2013 model olsaydı teyb panelini nasıl sökeceğinizi tarif ederdim , 2014 te panel değişti , bilgim yok nasıl çıkacağı hakkında

kendiniz sakın ellemeyin, kırarsınız bi yerini gider koca göğsü baştan alırsınız,
ben kendi duster ıma baya bir sistem yaptım,
gayette güzel oldu, ama kendiniz yapmayın

kendiniz sakın ellemeyin, kırarsınız bi yerini gider koca göğsü baştan alırsınız,
ben kendi duster ıma baya bir sistem yaptım,
gayette güzel oldu, ama kendiniz yapmayın
tamam dokunmadım . erteledik sadece. :smiley: ben öğretmenim. bi an böyle sanki velilerim in çocuklarına söyledikleri gibi oldu. kendimi çocuk hissettim iletinizi okurken. saygılar sevgiler :D

estafurullah :smiley: öğretmenler baş tacıdır,
benim duster için yaptığım tesisatın resimleri ve detaylı anlatışı konser salonu duster konusu altında zaten var,
oradan resimlerede bakabilirsiniz, maliyetinede,
arabanın göğüs kısmı hep geçme, vida yok, bu sebepten kırılma yaşanabilir,
bunun yanında kırmazsınız ama gevşek kalır başlar tıkırtı sesi, bu sebepten her tesisatçıyada götürmeyin, mutlaka daha önce duster söküp takmış birisini bulun

estafurullah :smiley: öğretmenler baş tacıdır,
benim duster için yaptığım tesisatın resimleri ve detaylı anlatışı konser salonu duster konusu altında zaten var,
oradan resimlerede bakabilirsiniz, maliyetinede,
arabanın göğüs kısmı hep geçme, vida yok, bu sebepten kırılma yaşanabilir,
bunun yanında kırmazsınız ama gevşek kalır başlar tıkırtı sesi, bu sebepten her tesisatçıyada götürmeyin, mutlaka daha önce duster söküp takmış birisini bulun
tamam hemen bakıyorum çok teşekkür ederim . konuyu bulayım hemen bi göz gezdireyim çok sağolun :smiley:

arkadaşlar bende dört hoparlörümü sony 260 watlık hoparlörlerle değiştirdim tam bir fiyasko. sony ler daha önce getz arabama takmıştşm mükemmel ses aldım baslar ve tizler konser salonundaki gibi berrak ve harikaydı.ama aynı hoparlörleri söküpte dusterime taktığımda tam bir şok yaşadım.sanırım sorunumuz teybin çıkışlarının çok zayıf olmasından kaynaklanıyor.çözümü teypte aramalıyız.

arkadaşlar bende dört hoparlörümü sony 260 watlık hoparlörlerle değiştirdim tam bir fiyasko. sony ler daha önce getz arabama takmıştşm mükemmel ses aldım baslar ve tizler konser salonundaki gibi berrak ve harikaydı.ama aynı hoparlörleri söküpte dusterime taktığımda tam bir şok yaşadım.sanırım sorunumuz teybin çıkışlarının çok zayıf olmasından kaynaklanıyor.çözümü teypte aramalıyız.
evet malesef. sahibinden de 650 liraya buldum teyp te. teybin bulunduğu yeri sökmek kafama yatmadı. böyle devam bakalım.

Beyler benim tavsiyem kendinden anfili koltuk altı bass kullanmak ayrıca bir adette mid çıkışı var
41632e69fa0f5338b240ba5ed3d49b1f

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ana üniteyi değiştirmeden ufak bir ampli ile güçlendirmek daha mantıklı bir hareket olur hemde ön panelde orjinallik bozulmaz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri