2016 Yilbaşinda Herkes Evde Mi ?

orke

Yeni Üye
Yer
İstanbul
Merhabalar;

Sanıyorum herkes yılbaşı için bir rezervasyon yaptı. Peki yapamayan kimse yokmu ? Bir kamp planlanıyor mu ? Yoksa planlama yapsak geç mi kaldık.
Şöyle bir kaç aile birlikte ne bileyim yedi göller veya İstanbul' a yakın bir noktada buluşsak, herkes birşeyler getirse ve bir ateş yakıp etrafında eğlenip bir gece karavanda veya çadırda konaklasak nasıl olurdu ?
Eğer böyle bir organizasyon varsa ailem ile birlikte katılmak istiyorum.
Tüm siteye saygılarımla

orke

Yeni Üye
Yer
İstanbul
Anlaşılan yalnız olmayacağız gibi görülüyor. Sayın "kız babası" ve "rabbit" düşündüğünüz bir yer varmı ve aile olarak mı katılacaksınız ? Birlikte bir organizasyon yapabiliriz. Eminim katılacak olanlar olacaktır.

1- Ben ailem ile birlikte İstanbul dan katılacağım

rabbit

Kamp II
Yer
istanbul
Anlaşılan yalnız olmayacağız gibi görülüyor. Sayın "kız babası" ve "rabbit" düşündüğünüz bir yer varmı ve aile olarak mı katılacaksınız ? Birlikte bir organizasyon yapabiliriz. Eminim katılacak olanlar olacaktır.

1- Ben ailem ile birlikte İstanbul dan katılacağım
Bizde ailem ile istanbuldan çıkışlı çadır kampı düşünüyoruz.
Yedigoller olabilir. Biraz daha kapalı bir bölge kış şartlarını düşünürsek.

orke

Yeni Üye
Yer
İstanbul
Sayın Rabbit;
Bende en başta yedigöller düşünmüştüm ve kışın en mantılısı burası görülüyor. O zaman Yedigöller de yılbaşı diyebiliriz. Katılmak isteyen arkadaşlar da olacaktır. Lütfen buradan belirtirseniz sayımızı biliriz. Ben 31.12.2015 günü sabah saatlerinde İstanbuldan hareket edeceğim. Daha önceden yedigöllere gitmediğim için soruyorum siz acaba burada kamp yaptınız mı daha önce ve neresinde kamp kurabiliriz ? Bu arada ismim Orhan

rabbit

Kamp II
Yer
istanbul
Cok defa yaptik. Kamp atilacak alan oldukca fazla.. gittiginizde begendiniz bir bolgeye kurulabilir. Umarim forumdan da katilim olur.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yer
yolda biri var
Web
yoldabirivar.wordpress.com
Sayın Rabbit;
Bende en başta yedigöller düşünmüştüm ve kışın en mantılısı burası görülüyor. O zaman Yedigöller de yılbaşı diyebiliriz. Katılmak isteyen arkadaşlar da olacaktır. Lütfen buradan belirtirseniz sayımızı biliriz. Ben 31.12.2015 günü sabah saatlerinde İstanbuldan hareket edeceğim. Daha önceden yedigöllere gitmediğim için soruyorum siz acaba burada kamp yaptınız mı daha önce ve neresinde kamp kurabiliriz ? Bu arada ismim Orhan

24-25-26 Eylül de Motosikletle gitmiştim İstanbul Yığılca yolunu kullandık toprak yollar gayet güzeldi
Yol fotosu

İşinize yarayabilecek bilgiler:
1 Kamp Alanı oldukça güzel insanlar arası yardımlaşma süper,Mekana giderken dikkat etmeniz gereken şeyler
İçeride yalnızca bir adet kafeterya tarzı mekan bulunmakta (çok iyi çünkü işletme sayısı ne kadar az ise doğa o kadar fazla) Çoğu kişi aç kaldı ve geri gitti yakınlarda bakkal market yok!!!
2 En yakın benzin istasyonu tahmini 50 km
3 Bungalow için çok erkenden rezervasyon gerekiyor talep çok fazlaydı
4 Çadırbaşı öğrenci 10 tam 20 TL aranızda 1 öğrenci varsa yetiyor

Benim Görüşüm:Geçen yıl İstanbul Batum yaptım Uzungöl denilen yer için rotada değişiklik yaptım daha önce söylenilenler neyse kesinlikle doğru oradayken kendinizi Kapalı çarşıda hissetmemeniz mümkün değil her yer işletme beton yığını Ama Yedigöller doğasından pek fazla ödün vermeden günümüze kadar kalmayı başarmıştır

Buyrun birkaç fotoğraf

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
100,210
Kullanıcılar
168,117
Son üye
afad

SON KONULAR