2017 Yaz Ayı Icın Farklı Ulkelerde Gezmek Amacım Yol Arkadası Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan barbaros531 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,372

barbaros531

Ana Kamp
Yer
bursa
arkadaşlar ben daha once 3 ülke gezdım turlarla ördek aılesı gıbı su saate kalk zorunlu gezılcek yerler benı boguyor herhangıbı bı ulkede sıkı bır planı olan mıstık eylencelı gece hayatı doyurucu mımarısı kulturu dogası guzel olan yanı kısaca guzel bır seyhat dusunen arkdasları dınlemek ısterım yol arkadası arıyorum yurt dısında yanlız gezmekten hoslanmam ılgılenen arkadaslar varsa bana yazabılır veya beraber bır plan yapabılırız

Etiketler
arkadaşlar ben daha once 3 ülke gezdım turlarla ördek aılesı gıbı su saate kalk zorunlu gezılcek yerler benı boguyor herhangıbı bı ulkede sıkı bır planı olan mıstık eylencelı gece hayatı doyurucu mımarısı kulturu dogası guzel olan yanı kısaca guzel bır seyhat dusunen arkdasları dınlemek ısterım yol arkadası arıyorum yurt dısında yanlız gezmekten hoslanmam ılgılenen arkadaslar varsa bana yazabılır veya beraber bır plan yapabılırız
selam bende sizin gibi avrupa turunu arabam ile yapmak istiyorum bende arkadaş arıyorum yanıma sizinle tanışmak isterim yaş farkımız var ama ben uyar oğluyum mudanyada yaşıyorum tel 05317182067 arasanız konuşuruz anlaşabiliesek neden olmasın iyi akşamlar.

selam ben mudanyada yaşıyorum sizin gibi bir avrupa turu düşünüyorum bende yanıma bir arkadaş arıyorum sizinle tanışalım tel 05317182067

ne ılgınc bende mudanyadanım 0534 395 75 15 bu numaradan benı arıyabılırsınız !!! enazından nababılcegımıze karar verırız !!!

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Geri