DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

'GEZİ PLANLARIMIZ' forumunda Goldwingerr tarafından 12 Mart 2017 tarihinde açılan konu 17489 kişi tarafından okunmuş, 519 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. Goldwingerr

Goldwingerr Zirve

Alınan Beğeni:
    603
    IMG_4509.JPG IMG_4510.JPG IMG_4511.JPG IMG_4512.JPG IMG_4513.JPG Yalnız geziyorum Ya telefon anlamış içimin kıyıldığını hop bildirim geldi Foursquare den 100 mt yakınınızda kahveci var tatlısı da güzel diye.Hop ben de gidiverdim diet de delinmez o kadar pedal çevirdim elektriksiz.Bu arada Turkcell in günde 15 TL ye interneti Türkiye'de gibi kullandırması süper.

maranga44 ve iklil konyalilar bunu beğendi.

2. Goldwingerr

Goldwingerr Zirve

Alınan Beğeni:
    603
    IMG_4514.JPG IMG_4515.JPG IMG_4516.JPG Duisburg un içinde büyük mağazalar var.Büyük bir nehir liman şehri olmuş.

maranga44, vitara15 ve iklil konyalilar bunu beğendi.

3. iklil konyalilar

iklil konyalilar Geziyorum !.. Öyleyse VARım !..

Alınan Beğeni:
    80
    Burak bey , bu ''şehir içinde 3-4km öteye bisikleti bırakmak'' neyin nesidir?..anlayamadım.
    Bazı cadde/sokaklara bisikletle girmeye izin vermiyorlar mı yoksa?..:confused:
    Yoksa tamamen inisiyatifiniz doğrultusunda ''yürüyerek gezme'' moduna mı getirdiniz kendi ayarlarınızı ..:smiley::tearsofjoy:

4. Goldwingerr

Goldwingerr Zirve

Alınan Beğeni:
    603
    Yok efsaneyi mavna müzesinin oraya bıraktım karavanı yani.Şehire 3.5-4 km uzakta oradan bisikletle Şehire gittim.Bisiklet heryere giriyor.Ama bazı yürüyüş yollarında elinizde götürmeniz gerekiyor.

iklil konyalilar bunu beğendi.

5. Goldwingerr

Goldwingerr Zirve

Alınan Beğeni:
    603
    IMG_4518.JPG Merkezde bir bisikletçi buldum elektrikli bisiklet bakayım fikir olsun diye gittim.Bu arada Brompton bisikletime yan ayak buldum.Bu da günün sürprizi oldu bana.

maranga44 ve iklil konyalilar bunu beğendi.

6. Goldwingerr

Goldwingerr Zirve

Alınan Beğeni:
    603
    IMG_4522.JPG İyi ki bayan olmamışım kocam iflas ederdi.Alışverişi çok seviyorum hele de ilgi alanıma giren teknik şeyler olursa.Büyük bir Satürn e girdim.Daha önce böyle enteresan Satürn görmemiştim.Hobby ler için enteresan reyonlar var

iklil konyalilar ve maranga44 bunu beğendi.

7. Goldwingerr

Goldwingerr Zirve

Alınan Beğeni:
    603
    IMG_4525.JPG Model reyonunda arazi araçları var çok güzel.Ben de vakti zamanında model uçaklarla uğraşmıştım çok keyifli ama biraz maliyetli hobby.O zaman rahmetli annanem sponsor olurdu hey gidi günler hey.Ben ortaokul öğrencisiydim

iklil konyalilar bunu beğendi.

8. maschuk

maschuk Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

9. maschuk

maschuk Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Emeklilerin Bulgaristan'da oturma izni alması-alabilmesini daha detaylı yazabilirmsiniz.Teşekkür ederim.

10. maranga44

maranga44 Kamp II

Alınan Beğeni:
    68
    burak bey gezi devam etmiyor herhalde. döndünüz sanırım.karavalamı türkiyeye döndünüz karavanı almanyada mı bıraktınız acaba.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...