245/70/16 yokohama geolander at/s

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kasirga1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,596

kasirga1

Zirve
2010-10 cu hafta imal tarihi olan aracımda kullandığım Yokohama Geolander at/s g-002 modeli lastiklerimi aracımı yükselttiğim için satıyorum lastikleri diş durumu neredeyse sıfır kadar iyi durumda bir tanesinde tabanda vida batması sonucu sıcak yama var 1 ay önce balanslarını yaptırdım İstanbul içi elden teslim tercih sebebim fiyat olarak 4 adet=700tl asfaltta sıfır ses ve arazide bir a/t lastik için oldukça iyi bir performansı var.
Tel :05322471926

Etiketler

Ynt: 245/70/16 yokohama geolander at/s

aradığım lastik ama fiyat biraz pahalı üstad son ne olur antalyadan selam ve sevgiler

kahraman826' Alıntı:
aradığım lastik ama fiyat biraz pahalı üstad son ne olur antalyadan selam ve sevgiler
Ergun hocam fiyat pahalı derken ? şu an sıfırında kampanya var kampanyalı fiyatı 1200tl

iyi satışlar olsun teşekkür ederim
kargo parası sökme takma derken sıfırla arasında pek bişi kalmaz hem sıfırı 2 yılda garantilidir

kahraman826' Alıntı:
iyi satışlar olsun teşekkür ederim
kargo parası sökme takma derken sıfırla arasında pek bişi kalmaz hem sıfırı 2 yılda garantilidir

Rica ederim Teşekkürler..

ben kullanıyorum bunalrdan. kışın bile gayet yeterli bir lastiktir. düşünen varsa tavsiye ederim.

fiyat bahsedildiği gibi olan lasitkler için bence bedava. yenisi 300 tl den aşağı değil çünkü

KLL' Alıntı:
fiyat bahsedildiği gibi olan lasitkler için bence bedava. yenisi 300 tl den aşağı değil çünkü
Garajda duracağına bir arkadaşımızın işi görülsün.

ne yalan söyleyeyim düşünüyordum almayı ama şansızlık eve hırsız girdi ne var ne yok toplamışlar araba bile 15 20 gündür yatıyor yakıt alacak para bile kalmamış yeni doğan bebeğimin bezlerine kadar almışlar ne diyeyim :( kendimi toparlayayım bakarız üstad satılmaz kalırsa

kahraman826' Alıntı:
ne yalan söyleyeyim düşünüyordum almayı ama şansızlık eve hırsız girdi ne var ne yok toplamışlar araba bile 15 20 gündür yatıyor yakıt alacak para bile kalmamış yeni doğan bebeğimin bezlerine kadar almışlar ne diyeyim :( kendimi toparlayayım bakarız üstad satılmaz kalırsa
Geçmiş olsun ALLAH kimsenin başına vermesin kötü bir durum..

geçmiş olsun. şerefsizlere dikkat.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.