25 Aralık 2011′de Off Road’cular Bolu'da Çamurla Buluşuyor - BOLOFF

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ict3055 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,463

ict3055

Zirve
Yer
Bolu
 boloffafi

25 Aralık 2011 Pazar günü, Bolu - Karacasu Termal Tesislerinin Kuzeyinde yer alan Hamam Çayırında, Mahalli Off Road yarışı yapıyoruz. Yarışmaya Ankara, İstanbul, Düzce, Sakarya, Karabük, Zonguldak ve Trakya Off-Road Kulüplerinden yarışmacıların katılımları bekleniyor.

Ev sahipliğini Boloff’un yaptığı mahalli yarışın startı Pazar günü Saat 11:00’de Bolu Karacasu’da verilecektir. Toplamda 3 Etap üzerinden yapılacak yarışmada, katılımcılar 20 kapıdan oluşacak 2 km’lik parkurda, 3 tur atacaklar.

Yarışmaya tüm off road severler davetlidir. Pazar gününüzü eğlenceli, aksiyonlu ve bol çamurlu geçirmek isterseniz, Pazar günü Bolu – Karacasu mevkiinde olun!

Yarışmayla İlgili Yönetmelik ve Formları indirmek için; http://www.boloff.com/2011/12/19/25-aralik-2011de-off-roadcular-camurla-bulusuyor/

Tüm Gezenbilir ailesi yarışa davetlidir...

5555

Etiketler
Ynt: 25 Aralık 2011′de Off Road’cular Bolu'da Çamurla Buluşuyor - BOLOFF

Bugün yarış için parkur hazırlıklarına girdik. Kısmen parkurumuz oluştu. 2km'lik bir alan seçtik yarışcılar için.
Hem sürücüler, hem de yarışcılar Çamur'a doyacaklar...
Ben bir kaç resim atayım en iyisi :smiley:

IMAG0045

IMAG0047

IMAG0049

IMAG0050

Ben böyle Leş bir çamur daha görmedim.
Termal Kaplıcalarının yanında, alttan sürekli su çıkıyor.
Civarda yaşayan vatandaşlar; "buraya otlamaya giren hayvanlar bile batıyor, sizin ciplerinizin kesin batar" dediler...
Ve battık, hem de defalarca :smiley:

IMAG0052

IMAG0053

IMAG0056

IMAG0058

Fotoğraflardan oldukça zorlu olacağı belli oluyor parkurun. :smiley:

Size de kolaylıklar diliyorum parkur hazırlıklarında...

orsa' Alıntı:
Fotoğraflardan oldukça zorlu olacağı belli oluyor parkurun. :smiley:

Size de kolaylıklar diliyorum parkur hazırlıklarında...

Teşekkürler;
Parkurumuzun son rutüşlarıda bugün bitecek.
Tüm hazırlıklarımızı tamamladık.
Artık top, pazar günü yarışacak pilotlarımızda... :D

camouflage' Alıntı:
Heyecanlı olacak gibi görünüyor, notumu alayım orada olmak lazım ;)

Hocam bekliyoruz...
Hepimiz orada olacağız :smiley:

kolaylıklar dilerim orada olmayı çok isterdim .kar durumu nasıl bugün şu saatlerde Bolu'da?

ict3055' Alıntı:
Ben böyle Leş bir çamur daha görmedim.
Termal Kaplıcalarının yanında, alttan sürekli su çıkıyor.
Civarda yaşayan vatandaşlar; "buraya otlamaya giren hayvanlar bile batıyor, sizin ciplerinizin kesin batar" dediler...
Ve battık, hem de defalarca :smiley:

Termal kaplıca yanı ya kesin şifalıdır bu su. Buraya giren araçlarda ne mekanik sorun kalır ne motor sorunu :D

camouflage' Alıntı:
Sayın NRŞ ben saat 12 den sonra oradayım ;) Görüşmek üzere...

Sizinle tanışmak benim için zevkti. Bu tür etkinlikler kaynaşma açısından çok güzel oluyor.

Sanaldan sonra reelde tanışmak ;) o zevk bana aittir. Bahane ile yakın çevredeki arkadaşlarla da tanışmış oldunuz.
Hafta içi daha serbest vakitte ve ayaklarımız kuru iken ;D görüşmek ümidi ile...
Yanımda makinam yoktu ama birazdan fotoğraflarda gelir sanırım.

camouflage' Alıntı:
Sanaldan sonra reelde tanışmak ;) o zevk bana aittir. Bahane ile yakın çevredeki arkadaşlarla da tanışmış oldunuz.
Hafta içi daha serbest vakitte ve ayaklarımız kuru iken ;D görüşmek ümidi ile...
Yanımda makinam yoktu ama birazdan fotoğraflarda gelir sanırım.

Çamurun yorgunluğunu atamadılar herhalde ;D
Fotolar hala gelmedi...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR