2çocukla Kamp Yapabilirmiyim !?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KKK06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 23
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,173
Kış kampına gitmedim ama mayıs ayında ormana çadır kurduk o gece çok soğuk oldu -0 altını gördük donduk ekipmanla olucak şey değil çadırı ısıtacak teşkilat olucak yoksa yatılmaz
Yedek bir jel yada kuru akü(40 amper) alırsınız ve 12 v elektrikli battaniye kullanabilirsiniz,kamp dönüşlerinde evde bir akü şarj cihazı ile akünüzü şarj edebilirsiniz

LG-K220 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen yaz 7 ve 1 yaşındaki çocuklarımla Alanya İncekum kamp alanına gittim.Kamp alanının kötü olmasından ötürü girişte ödediğimiz parayı da yakıp adeta kaçar gibi kamp yerinden çıktık.Yine aynı yaz aynı ekiple bu defa İzmir'de Hipo Kamp'a gittik.Çocuklarla elbette zorlukları var.Özellikle ufaklık emekliyodu o dönem,kucakta durmuyo,yere inmek istiyor vs.ama kamp alanı çok güzel olduğu için işin doğrusu tüm olumsuzlukları görmezden gelip güzel bir tatil yapmıştık.

Şimdilik bir bunglow tercih edicez bakalım 10mart 12mart arası iki 3adres var karacadağ ,bolu mengen ,kaz dağları bakalım hayırlısı resim paylaşırım

Merhaba Kış kampları daha zevkli ve macera doludur ancak topluluk ile yapıldığı takdirde malum kışın yaban hayvanları ile karşılaşma riski çok fazla bu yüzden bungalow iyi seçim İyi kamplar siz yinede uyku tulumunuzu ve bir miktar yiyeceği yanınızda bulundurun

Son düzenleme:

Merhabalar. Bende ikisi 2,5 biri 7 olan çocuklarımla kampa başlamayı düşünüyorum bu yaz. Açıkçası bu havalarda henüz cesaret edemiyorum. Almanya da bulduğum ve taşıma işlerini kolaylaştırılacak ve kurulumu kolay aşağıdaki çözümü düşünüyorum. İlk defa çocukla kampa gidecek olan biri olarak deneyimlerinizi merak ediyorum.

IMG 8919

IMG 8920

IMG 8921

merhaba 2çocuğumuz var biri 6 diğeri 1yaşında hafta sonları kaçamak yapıp kamp yapmak istiyoruz zorlanırmıyız ne gibi eksileri olur tecrübeli olanlardan tavsiye bekliyoruz
Henüz yürümemiş çocukla biraz zor olabilir. Çocuk sık sık emeklemek isteyecek. Ama emekleyebileceği ortam olmayacak. Buna bir çare bulmanız lazım. yanınızda geniş örtü falan götürmeniz lazım Mesela.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR