DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

3.3 Pathfinder Alinirmi

'PATHFINDER' forumunda gokhanefe0707 tarafından 19 Eylül 2018 tarihinde açılan konu 350 kişi tarafından okunmuş, 6 cevap yazılmıştır

1. gokhanefe0707

gokhanefe0707 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    merhabalar isim geregi hafif arazide siklikla dolasiyorum kamp doga gezileri ilede sosyal olarak ilgileniyorum deniz kum gunes yerine dag bayir gol sevenlerdenim agir offroad ile isim yok... 1998-2000 3.3 alinirmi keyif verirmi yoksa sanayi ile kardes mi oluruz. lutfen bilgilerinizi esirgemeyin saygilar sevgiler

Etiketler:

2. SuNMaN

SuNMaN Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    40
    Bence alınır. Baştan bakımlı araç alınırsa çok da üzmez. Bir japondan bekleneni verir.

3. KLL

KLL Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.

Alınan Beğeni:
    276
    Çok zor bozulan araçlar. 70 bin km kadar kullanmıştım. Maalesef ilk sahibinin kötü bakmasından ötürü şanzımanı arızalanmıştı bir daha da düzen tutmadı. yaptırıp ucuza satmıştım. Orijinal Nismo buji kablosu vs gibi şeyler bulunabiliyorsa alınır bence.

4. tugral

tugral Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    9
    Bu yaz 5.000km'lik tur yaptım. Doğu Karadenizde tekerin asfalta değdiği yerler toprak yollardan azdır. Tık demedi. Yol sonrası rutin bakımları yapıldı günlük biniyorum. Yarın 5000km ilk yola çıkıyoruz deseler sadece yakıt alırım. Alacağın araç temizse kafan rahat olsun...

5. gokhanefe0707

gokhanefe0707 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    peki nelerine dikkat etmeliyiz alirken parca problemi cok olurmu bulamama gibi bir durum birde ben alanya da yasiyorum buralarda uatasi da yok

6. M3CSL

M3CSL Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    6
    Şanzımana baktır, vuruntu varmı, geçmişte kim nasıl kullanmış birazda o önemli.
    Parça bulunur bir şekilde.

7. tugral

tugral Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    9
    Şanzımanda ötme olmasın özellikle arazi şanzımanından vınlama vs.. gi,bi ses geliyor mu o önemli. Vites geçişlerinde vurma yapıyor mu o önemli. Durduktan sonra yada kalkarken gelen vurma sesi genelde burclardan gelir. Onlar basit arızalar. Birde alacağınız aracın tüm elektrik sistemi faal durumdamı ona bakın. Eski araç olduğu için çalışmayan bir elektirikli ayna bile ugrastırır sizi. Koltuk ısıtmalarından arka sileceğe kadar kontropl edin derim ben

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Yükleniyor...