3.9 V8 1986 Defender Satılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan onat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,789

onat

Toyota Land Cruiser FJ60
Yer
Bursa
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-1986-110-county-ingiliz-gumruk-giris-3.9-v8-klimali-200hp-177288487/detay/

GÜMRÜK GİRİŞ ORJİNAL İNGİLİZ MONTAJ KESİNLİKLE OTOKAR DEĞİLDİR ORJİNAL İNGİLİZ YEŞİLİ
ÖZEL SERİ LAND ROVER 110 COUNTY MODELİ (TÜRKİYE'DE SINIRLI SAYIDA , 3.9 OLARAK TEK)
1986 MODEL ORJİNAL GÖĞÜSTEN KLİMALI (A/C) (SONRADAN TAKILMA GÖĞÜS ALTI MODELLERDEN DEĞİL DİREK GÖĞÜSE MONTE ORJİNAL KLİMADIR)
3.9 LT(3900), 1994 MODEL, 2010 REKTIFIYELI , LAND ROVER DİSCOVERY DEN ÇIKMA MOTOR RUHSATA İŞLİ
(BİLDİĞİM KADARI İLE TÜRKİYE'DE ÜZERİNDE 3.9 V8 MAKİNE SWAPLI OLAN 4 ADET DEF VAR. ANCAK 3.9 V8 SWAPLI TEK BİR TANE 86MODEL 110 COUNTY VAR)
DERECELI EKSANTRIK MILI ILE 200 HP GUC, 330NM TORK
DISCOVERY DERİ ON KOLTUKLAR
ARKADA IKI BAGIMSIZ DERİ KOLTUK
PRINCE MARKA SIRALI SİSTEM 8 SILINDIR LPG VE ATİKER TANKI
RN 380 ŞANZUMAN
ÖN ARKA DİSK FRENLER
HİDROLİK DİREKSİYON
ARKADA ÖZEL YAPIM ALUMİNYUM DEPOLUK
ÖZEL YAPIM PORT BAGAJ
ÖNDE DETROIT TRUETRACK KİLİTLİ DİFERANSİYEL
ARKADA ARB AIRLOCK KİLİTLİ DİFERANSİYEL (YENİ POMPA ALINMASI GEREK)
TAVAN SPOT SETI 4 ADET
AGAC YASLAMAYA KARSI YAN BARLAR CELIK
ALUMINYUM DIFERANSIYEL VE ROT KORUMA
TAKVIYELI HEAVY DUTY ROT KOLLARI
BRITPART 2" (INC) YÜKSELTME KİTİ
285 / 75 / 16 NANKANG LASTİKLER
16 INC JANT
EBERPASCHER KABIN ISITMA
UZAKTAN KUMANDALI KEVLAR HALATLI VINC
ÇEKİ DEMİRİ
SAĞLI SOLLU ÇİFT ÇIKIŞ 60LIK KALIN BORU ÖZEL YAPIM EGSOZ SİSTEMİ
ŞNORKEL (BAĞLI)
IPHONE-IPOD BAGLANTI PORTALI (ARAÇTA TEYP YOKTUR TELEFONUNUZU BU PORTALA BAĞLAYIP O ŞEKİLDE MÜZİK DİNLERSİNİZ)
SARJ ICIN 750W BLACK AND DECKER INVERTER, USB CIKISLI
ARKADA IKI ADET ALPINE HOPARLOR
ONDE IKI ADET SU GECIRMEZ MARIN HOPARLOR
1000 LIK CADENCE WOOFER
ALPINE 40W AMPLIFIKATOR
DAHILI KABIN AYDINLATMA
ARKA KAPI USTU MATADOR LAMBASI
PRESİDENT CB TELSIZ VE ANTENI (HARRY II)
BAGAJDA IKI ADET PASLANMAZ DEPO
ONDE ORIJINAL CELIK VINC TAMPONU
YENI TIP EL FRENI
YENI TIP KILITLI BENZIN KAPAGI
UZAKTAN KUMANDALI KAPI KILITLERI
120VA BUYUK TIP ALTERNATOR
KABIN ICI KOL DAYAMA VE SAKLAMA DOLABI
FASILALI SILECEKLER
PERFORMANS TIPI BENZIN POMPASI
FIEGEL MARKA BUZLUK, +5 -5 DERECE ARASI SOGUTUCU FREEZER
CIFT AKU TERTIBATI
KOMPLE KABIN IZOLASYONLU

keyfime göre sıfırdan bir 130 toplama hevesine girdim yaşımız daha genç tüm modellere binelim keyfi satıyorum :smiley:

Etiketler

Ynt: 3.9 V8 1986 Defender Satılık

İlan bir süre daha duracak yayında tamamen keyfi satılıkta şuan satılmazsa enjeksiyon sistemini ecuyu çıkartıp atıyorum holley karb takıp keyfime bakıyorum dahada satmam sonra :smiley:

Duruyorsa foto atar misiniz sukrucam@live.com ya da whats up 0532 200 50 50

Satış güncellenmiştir güncel link aşağıdadır. Tamamen keyfi , pazarlık çok ufak miktarda ciddi alıcı ile yapılabilir. Fiyatımızın artma sebebi aracımın bir emsalinin +50 bin tl lerden satışa çıkması ve piyasadaki diğer araç fiyatlarının durumudur. Önceki fiyatım da piyasa araştırması yapmadan direk satışa koymuştum ve fiyatı düşük tuttuğumun sonradan farkına vardım. Güncel fiyat ilandadır. Satış sebebim keyfi olmakla beraber yazın gitmeyi planladığım Tunus Cezayir Fas gezisi için dizelin daha uygun olacağı düşüncesindeyim. Gitmeyi planladığım ülkelerin yakıt kaliteleri ciddi düşük ve benzinli araçlar yakıt konusunda problem yaşıyor. Malum 300tdi da böyle bir dert yok ne koysan yakıyor. Sorunsuz bir yolculuk için dizele karar verdim. Kısacası üste nakit alabileceğim 300tdi 110 ile takas düşünebilirim. Bunlar dışında aracın uzun yolda lpg de yaktığı yakıt en dip 46 kuruştur. Kullanıma göre artış gösterebilir. Sakin kullanımda ve rampasız yolda bir tam depo lpg ile km deki tüketim net 46 kuruş olarak hesaplandı. Biraz daha zorlu koşullarda 50-55 arası oynamaktadır. Benzindeki tüketimini ne siz sorun ne ben söyleyeyim :smiley:

Buyrun ilan linki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-plus190hp-plus300nm-tork-3.9-v8-land-rover-110-county-184581246/detay/

Sahibinden çok sevdiğim bir sitedir benim insanlar bir fiyat yazarlar aylarca aracı satamazlar sonra yeni bir fiyat yazarlar ve yeni fiyat genellikle eskisinin üstünde olur... :smiley:

Bizde ailecek severiz kendilerini satış keyfi fiyat bu alan memnun satan memnun varsa emsali daha ucuza düşüreyim fiyatı ciddi alıcıya ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.