35 Lastik Aracımı Zorlar Mı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ahmet5333 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,660
bu resmi internette buldum 35 lastik yapmış eleman
benim zaten aracın üstündeki lastikler 265 70 17 yani inç ölçü birimine göre asağı yukarı 31x10.5 17 yapıyor
şu anda 305 70 17 lastiklere bakıyorum aracın altını biraz doldurabilmek bi miktar da yükseklik kazanabilmek adına bakalım yapacaz görecez sonunda nasıl bişey olacak..

70499795 379031142791997 4176280796807561216 n

Etiketler
saçma derecede büyük bence. lift kit ile kullanılan 32 inç lastikli ZJ ler vardı onlarbile daha orantılı oluyordu.

saçma derecede büyük bence. lift kit ile kullanılan 32 inç lastikli ZJ ler vardı onlarbile daha orantılı oluyordu.
Evet çok haklısınız 35 aşırı derecede sırıtır bu aracın altında
Benim istediğim aracın bıraz daha kaslı görünmesi bu lastikler küçük kalıyor zaten bitik altındakiler
Bi kaç haftaya lastik siparis edicem bakalım nasıl olacaklar görseli burdan paylaşırım

MAR-LX1A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınşu andaki hali 2 gün sonra 315 70 17 lastiklerin gelecek flanş ile takıcaz yerıne görseli paylaşırım
1d87a1fdc94195a1d9eec6af26b82296

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk

yönetmeliği bilen bir trafik polisine de denk gelmek var ama. o dodiklerin rugged ridge, bushwacker vs gibi markalardan olan kalitelileri mutlaka vardır. gidip naylon almayın tabi.

Evet arkadaşlar bugun itibariyle ön şaftı mı da halletmiş bulunmaktayım nasıl mı yaptım hurdalığa gittim önce Bi tane dana göz joystick buldum 2 mafsal bunları 150 TL ye aldım
Hazır kurulu Bi şekilde dana gözünü aldım adam bana 10 yıldır yatmakta olduğunu söyledi hemen aldım
Tornacı ya gittim arabanın kırılmış olan şaftını ayırdık yeni Bi boru yaptırdım toplamda şaftım kapalı hali 87 cm kayıcılı ortaladık yarı boyda 90 cm denk gelecek sekile yerine monte ettik 10 numara çalısıyor 120 km hız yaptım en ufak Bi problem yok Allah nazardan korusun
Fakat arkada sprey gress ile geziyorum
150 de tornacıya verdim flanşlara da 200 ödedim 650 ye maal oldu bana şaft
Pazartesi rough country çiftli direksiyon amortisör geliyor onu takacaz death vooble hala devam ediyor bu arada

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri