4.4 Vogue Hakkında Bilgisi Olanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan borozanci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,475

borozanci

Kamp I
Merhaba range rover 4.4 vogue 02 03 model almayı düşünüyorum araç hakkında bilgisi olan abilerim paylaşırsa çok sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Etiketler
4.4 benzinli 03
3.0 td6 05
3.6 tdv8 08
4.4 dizel 12

bu araclarin hepsini kullandim icinde 4.4 benzinli kadar sorunlusuni gormedim surekli hortum patlamalari epc isiklari hararetler airmatic arizalari lpg ile uyumsuzluk sanziman arizalari dunyada en aon alacagin araba olsun hocam .

4.4 benzinli 03
3.0 td6 05
3.6 tdv8 08
4.4 dizel 12

bu araclarin hepsini kullandim icinde 4.4 benzinli kadar sorunlusuni gormedim surekli hortum patlamalari epc isiklari hararetler airmatic arizalari lpg ile uyumsuzluk sanziman arizalari dunyada en aon alacagin araba olsun hocam .

Hocam bu sorunlar kronik mi yoksa size mi denk geldi.

Range rover bizim ulkemize kesinlikle uygun bir araba degil . 200.000 km ye kadar motoru yapilmadan dayanmis cok az araba var buna yeniler dahil . Herhangi bir sanayi sitesine gittiginizde onlarca yapilmayi bekleyen range gorebilirsiniz . Bu arac Turkiye sartlarinda yaratilisi kusurlu . Motor farketmeksizin . 3.0 td6larda motor kitleme ,sanziman ve airmatik sorunu , 3,6 tdv8lerin turbo sorunu ( cozmek icin arabayi ikiye bolup kupayi ayirip turbolarin degismesi minimum 30.000 tl ),
4,4 dizelin Vergi sorunu(23.000tl yillik ) , yeni kasa 3.0 dizel 286 nin dogustan essek ve cok fazla kronik sorunu yani saymakla bitmez . 4,4 benzinli v8 i daha once yazdigimdan dolayi tekrar yazmadim umarim bu yazi seni range roverdan sogutur :smiley:

Range rover bizim ulkemize kesinlikle uygun bir araba degil . 200.000 km ye kadar motoru yapilmadan dayanmis cok az araba var buna yeniler dahil . Herhangi bir sanayi sitesine gittiginizde onlarca yapilmayi bekleyen range gorebilirsiniz . Bu arac Turkiye sartlarinda yaratilisi kusurlu . Motor farketmeksizin . 3.0 td6larda motor kitleme ,sanziman ve airmatik sorunu , 3,6 tdv8lerin turbo sorunu ( cozmek icin arabayi ikiye bolup kupayi ayirip turbolarin degismesi minimum 30.000 tl ),
4,4 dizelin Vergi sorunu(23.000tl yillik ) , yeni kasa 3.0 dizel 286 nin dogustan essek ve cok fazla kronik sorunu yani saymakla bitmez . 4,4 benzinli v8 i daha once yazdigimdan dolayi tekrar yazmadim umarim bu yazi seni range roverdan sogutur :smiley:

4.4 benzinli düşünüyordum bende bana masraf deme hocam grand cherokeem var aldım alalı 30 bin tl devirdim tansiyonum çıkık zaten yorumlarınızı dikkate alıyorum ve teşekkür ediyorum lakin henüz karar vermiş değilim araştırmaya devam ediyorum

Tavsiyede bulunayim o zaman ; japon bak masraf istemiyorsan , landcruiser , hilux ,dmax kafan rahat olsun . 'Asrafi sadece keyfi yaparsin mecburi degil

Japon sevmiyorum hocam yaş 24 benim görselliğe önem veriyorum
Dabec328d8a45a05c054d947d7a19fd7
offroad hevesim vardı aldım sayılır bununla uzun yola gidemiyorum lastik yükseklik vs den dolayı rr alayım dedim sizde bunları söyleyince 100 bine kadar gösterişli keyifli donanımlı ne alınabilir ki düşünüyorum

İkiside fiziki olarak hitap etmiyor Q7 cazip geliyor lakin çok ağır kaçar bana

Sefa kardeşim sen boşver range i, zaten gerekli bilgileri Cem arkadaşımız vermiş. ben kullanmadım ama kullanıcı olan arkadaşlarım var, range den uzak dur... he 100 lük verdikten sonra benim param çok bakımına harcarım dersen o zaman al gez :smiley:

sana 2006-7 grand cherokee 3.0 alalım. sen ne zaman geliyorsun istanbul a?

Sefa kardeşim sen boşver range i, zaten gerekli bilgileri Cem arkadaşımız vermiş. ben kullanmadım ama kullanıcı olan arkadaşlarım var, range den uzak dur... he 100 lük verdikten sonra benim param çok bakımına harcarım dersen o zaman al gez :smiley:

sana 2006-7 grand cherokee 3.0 alalım. sen ne zaman geliyorsun istanbul a?

Kerem abi yıllardır range kullanan birine sordum olumsuz bişey demedi acaba şans işimi biraz da sen de olumsuz yorum yapıyorsan insan düşünmüyor değil İstanbul işi de henüz karar vermedim abi ama 1 aya kadar gelirim

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR