"4 Duvar Değil-4 Tekerlek" J9 Karavanyapıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kLebang Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,013

kLebang

Yeni Üye
Merhaba
Ben Uğur,
25 yaşımdayım.
Sakarya'dan yazıyorum ve hedefim, Doğa ile uyumlu ve bunun yanında sadece Dünya değil tüm evrene odaklı yaşamak ve Dünya'nın heryerinden yazabilecek kapasiteye ulaşmak.
Umarım herşey güzel olur.

Kısa zaman önce verdiğim kararla Karavan'da yaşam süreci için hızla adımlarımı atıyorum.
Karavan tecrübesine sahip sizlerden, tavsiyeler nasihatlar fikirler vb. bekliyorum.
Belki zamanla ogrenebilecegim sorularım var fakat şu anki yoğunluğum ve bazı özel problemlerinden doğan yorgunlugumdan dolayı Size sormak istedim.
•Araç kısa şasi 1993 J9 "2 gün önce satın aldım ve başka bir araç düşüncem yok bir süre"
•Bu araçta tavan yükseltme işlemi düşünüyorum. Ne gibi prosedür istiyor, halihazırda tavanı yüksek J9'lar olduğu için yükseltme Problem cikartmayabilir mi?
•İçinde wc,duş,mutfak olacak fakat hiçbir abartılı-normal teknik elektriksel sistemi olmayacak bu araç için Karavan ruhsatı almam mecbur mu? Birkaç ay normal devam etsem ne olur? "Mecbursa da üzgünüm Polis Amca umarım gördüğün gün evimi elimden almazsin sokakta yasayamam, para kimsede yok biliyorsun"
Şu anlık bu kadar, aklıma geldikçe yorumlara ekleme yapacagim, şimdiden teşekkür ediyorum.
••ilk resim şu anki hali, sanırım benim bile inanamayacağım vi değişim olacak, aşama aşama paylaşacağım burada ve yakın zamanda "klebangstore" websitemde. *Reklam mi bu bilmiyorum izin varmı bilmiyorum bu arada.
20200208 131620

Screenshot 2020 02 08 22 58 04

Bu arada, onların saçma sapan kuralları umrumda değil hertürlü yapıp çıkıcam ve basima geleceklere hazirim cunku param ve sabrim yok en kotu biyere ceker trafige cikmam fakat içinde ve dışında yapacağım değişiklikleri yapmadan nisanda olan muayeneyi simdiden halletmek gibi bi fikrim var
••çok mu konuşuyorum? Bırakın konuşayım ve kurallar umrumda olmasın çünkü herseyi geçtim senelik sigorta masrafı en az 4bin lira olmasi inanılmaz bir konu. Böyle birşey yok dünyayı araştırın gelişmiş ülkelerde bu konu bu kadar abartı değil biliyorum ve gelişmiş olmamak için ne sebebim var? Sadece ülkemizi bi herifin eline vermek yerine kendimiz yönetmelik gerekiyor. Zamanı var, hepsini konuşacağım konuşacağız.

Bu arada, onların saçma sapan kuralları umrumda değil hertürlü yapıp çıkıcam ve basima geleceklere hazirim cunku param ve sabrim yok en kotu biyere ceker trafige cikmam fakat içinde ve dışında yapacağım değişiklikleri yapmadan nisanda olan muayeneyi simdiden halletmek gibi bi fikrim var
••çok mu konuşuyorum? Bırakın konuşayım ve kurallar umrumda olmasın çünkü herseyi geçtim senelik sigorta masrafı en az 4bin lira olmasi inanılmaz bir konu. Böyle birşey yok dünyayı araştırın gelişmiş ülkelerde bu konu bu kadar abartı değil biliyorum ve gelişmiş olmamak için ne sebebim var? Sadece ülkemizi bi herifin eline vermek yerine kendimiz yönetmelik gerekiyor. Zamanı var, hepsini konuşacağım konuşacağız.
merhaba ne durumda proje.

.
Bekir bey, siz en örnek karakterdeki bu başlığı, açtığınız sayfanızda atlamışsınız..

Uğur bey araştırmayı aracı almadan evvel yapmama hatasında, forumda kendini hiç de yalnız hissetmemeliydi..

Son düzenleme:

2800 e yaptılar siğortayı 21 lik minibbbüsken aralıkta , şimdi karavan oldu 1700 galiba .

.
Bekir bey, siz en örnek karakterdeki bu başlığı, açtığınız sayfanızda atlamışsınız..

Uğur bey araştırmayı aracı almadan evvel yapmama hatasında, forumda kendini hiç de yalnız hissetmemeliydi..

Walla ben google amcanın yalancısıyım. O ne bulduysa listeledim. Bu delikanlı da yazının devamını getirmediği için google amca görememiş olabilir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri