4. Gürsu Havacılık Şenliği (28-29 Temmuz 2007)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan endüstri Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,237

endüstri

Kamp III
Yer
bozüyük
ilk fotolar benden.cep telefonu ile çekilenler.
29 07 07 1317

28 07 07 2012

28 07 07 1934

28 07 07 1140

28 07 07 1139

16 07 07 1937

28 07 07 1137

Etiketler
Ynt: 4. Gürsu Havacılık Şenliği (28-29 Temmuz 2007)

Fahri bey selamlar, beyaz cherokee aracı olan sizmiydiniz? sizi ctesi gecesi gördüm ama ayrılıyordunuz, keşke pazara kalsaydınız, rüzgar güneye çevirdi çok keyifli uçuşlar yapıldı.
İbrahim beye, pilot arkadaşlara ve organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Evet katılan ve düzenleyen herkese teşekkürler. Özellikle yeni bir oluşumun temeli atılan Saitabat Şelalesindeki akşam yemeği güzel bir final oldu. Bu yeni oluşumun www.bize1yetmez.com veya www.bizebiryetmez.com domainli sitelerde boy göstermesi kuvvetle muhtemel görünüyor :smiley: Bu arada Hasan, en kısa zamanda fotoğrafları bekliyoruz. :smiley:

Gerçekten çok güzel bir haftasonu oldu . Şelalerin arasında ızgara etlerimizi yedik. Gezdik .Tandem uçuşu yaptık
Daha ne olsun . Bu organizasyonu gerçekleştirenlerin ellerine sağlık .
Ayrıca gösterdikleri misafirperverlikten dolayı Kaan ve Esra 'ya sonsuz teşekkürler

Ooo :smiley:)
Keyifler yerinde. Buna sevindim.
Kaan Paşam - Esra Sultan herşey için teşekkürler.
Fotoğraflar kısmetse akşama sitede olur.
Tüm gezenbilir dostlarıma teşekkürler ediyorum.
Nice heyecan dolu aktivitelerimizde tekrar buluşmak üzere,

Hoşçakalın...

Önemli değil herzaman :smiley: bu arada esra üye değil ama takip ediyor siteyi. Ben onun adına "ne önemi var, yine bekleriz" diyorum :smiley:
Bu arada buradan kiloca zayıf arkadaşlara sesleniyorum yiyenbilir arkadaşlar ;)
Şaka bi yana inşallah en yakın zamanda uçmak nasip olur Gülin'ede. Hasan paşam sende uçamadın ama olsun. Senin bi ayak artık buralarda olur nede olsa:smiley:

selamlar. :smiley: gezginler döndü demek.site yeniden şenlendi . :D tanışamadığımız için üzgünüm. :( cuma günü geldim.arkadaşları göremeyince ctesi 22 gibi döndüm. :( ha bu arada evsahipliği yapan ayfer hm ve tülay hm çok teşekkürler.emeği geçen herkesin ellerine sağlık.artık bidahaki sefere ;)

merhabalar, geziyi tertip eden arkadaşlarımıza (atlantis'e), bizi buradan bursa'ya taşıyan deep ve sedat'a, bursa'da nefis evsahipliği yapan kaan ve eşine teşekkür ederim. bir de bize bungalov sözü verdiği halde tahsis edemeyen ve nefis çadır kurmamıza neden olan arkadaşımıza da çok teşekkür ederim:smiley:

herşeyiyle nefis bir geziydi.. yedik, içtik, uçtuk:smiley:
yaklaşık 300 foto cektim gezi boyunca fakat buradan ufak bir bölümünü paylaşacağım. görüşmek dileğiyle..

not:
fotoğraf sözü verdiğim gezi üyeleri arkadaşlar maillerini mesaj atarlarsa kendilerine iletirim..

001

002

003

004

005

006

007

008

009

010

011

012

013

014

015

016

017

018

019

020

Deep' Alıntı:
İbrahim beye, pilot arkadaşlara ve organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Hocam asıl ben sizlere teşekkür etmek istiyorum şenliğimize katılıp bizi onore ettiğiniz için umarım buradan memnun ayrılmışsınızdır.Sizi istediğimiz gibi ağırlayamadık ama yinede memnun ayrılmışsınzıdır inşallah.Sizlerle tanışmaktan çok memnun kaldık ve herzmanda bekleriz,kapımız sizlere daima açıktır bunu bilesiniz.Tandem uçamayan arkadaşlar üzülemesinler tepede bende her zaman oradayız ne zaman uçmak isterseniz aramanız yeterli.

valla termik olmazsa tekrar gelir uçarım :smiley:

sanalpilot' Alıntı:
Hocam asıl ben sizlere teşekkür etmek istiyorum şenliğimize katılıp bizi onore ettiğiniz için umarım buradan memnun ayrılmışsınızdır.Sizi istediğimiz gibi ağırlayamadık ama yinede memnun ayrılmışsınzıdır inşallah.Sizlerle tanışmaktan çok memnun kaldık ve herzmanda bekleriz,kapımız sizlere daima açıktır bunu bilesiniz.Tandem uçamayan arkadaşlar üzülemesinler tepede bende her zaman oradayız ne zaman uçmak isterseniz aramanız yeterli.

vala sen biraz zor uçar gibi geliyorsun bana Mert:smiley: bir dahaki uçuşa herhalde 3 saat uzanırsın jeepin tekerinin yanında :pp
Deep' Alıntı:
valla termik olmazsa tekrar gelir uçarım :smiley:

Cok guzel bir haftasonu gecirmissiniz, malesef ben iş yogunlugundan dolayı katılamadım.
Keşke katılabilseydim, inşallah birdahaki sefere :smiley:

minne' Alıntı:
Cok guzel bir haftasonu gecirmissiniz, malesef ben iş yogunlugundan dolayı katılamadım.
Keşke katılabilseydim, inşallah birdahaki sefere :smiley:

İş iş iş nereye kadar Mine hanım ;)
Kısmetse en kısa zamanda buraya tekrar bir faaliyet yapacağız ve daha kapsamlı olacak.
O zaman bekleriz.
Ama bilmeni isterim çok şey kaçırdın. İnanılmaz keyifli bir haftasonu oldu.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR