4 Veya Max 5 Kisilik Sıfır Iran Çadırı 5 Sn Kurulum 2x220 Boy 2m

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Huseyin4004 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,141

Huseyin4004

Yeni Üye
Arkadaşlar kendime çadır ararken irandan buldum getirttim 2x220 boy 2m 4 veya max 5 kisilik 4 mevsim 5 sn de kurulum kaliteli güzel ve uygun fiyatlı video atacağım ilgilenen olursa getirtebilirim.

Son düzenleme:

Etiketler

Arkadaşlar kendime çadır ararken irandan buldum getirttim 2x220 boy 2m 4 veya max 5 kisilik 4 mevsim 5 sn de kurulum kaliteli güzel ve uygun fiyatlı video atacağım ilgilenen olursa getirtebilirim.

4 mevsim gibi durmuyor fakat çok pratik , yağmur almazsa çok iyi , fiyatını yazarmısınız .

Yağmur almıyor sorduğumda getiren kişi 4 mevsim dedi fiyatı 300 tl iran sinirinda görev yaptigim için gümrükçülere getirtiyorum ürün bir kac güne bana gelecek fiyatı uygun görürseniz isteyene irtibata geçelim ona da getirteyim

Kusura bakmayın ama bu videodki şey alıştığımız deyim ile söylediğimiz ÇADIR değil ki.Bu anlık açılıp gölgelik veya giyinme soyunma yada duş yapmak için kullanılacak kapalı tente.
https://www.gezenbilir.com/attachments/img_20190528_113451-jpg.513061/
Benzerinin resmi.
Bence yanılıyorsunuz, sizin fotoğraftaki bahsettiğiniz kabin modeli ama videoyu dikkatli izlerseniz, bu ondan daha geniş boyutlara sahip, yani tahmin ediyorum 2 iki kişinin rahat uzanıp yatabileceği boyutlara sahip...

Bence yanılıyorsunuz, sizin fotoğraftaki bahsettiğiniz kabin modeli ama videoyu dikkatli izlerseniz, bu ondan daha geniş boyutlara sahip, yani tahmin ediyorum 2 iki kişinin rahat uzanıp yatabileceği boyutlara sahip...
Ürün kesinlikle bir giyinme kabini, aynı boyutlardaki benzerinden bende var. Çadır olarak kullanamazsınız ama giyinme kabini, wc ve duş alanı olarak çok faydalı

Ürünün ne olduğu değil ne amaçlarla kullanıldığı önemlidir Bu ürünün içersinde kamp yapan birisi buna çadır der hayatını idame ettirir Başka biri de içerisinde giyinir soyunur giyinme örtüsü olur Extrem koşulların olmadığı koşullarda çadır amaçlı kullanılır Ben İran gezimde bunda yatıp kalkıp piknik yapan çok fazla aile gördüm

Ürünün kendisi bizzat cadirdir. 2013 yılından beri isim gereegi kullanırım .80tl almıştım sirnakdan.4 mevsim iş görmez kisin soğuk olur panco tarzı ince bir kumaşı var.ama 5sn muhabbeti doğru.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri